Невдовзі СК "Полтава" зіграє з ФК "Великі Кринки" перший кубковий матч. Колектив не розслабляється - готується, як і в чемпіонаті, дати бій своїм опонентам. Про підготовку до протистояння та настрій у колективі розповів досвідчений форвард Ігор Тимченко.

Тренуємося щодня, готуємося за графіком. У нас завдання одне – виграти Кубок. Знаємо, що "Великі Кринки" - хороша команда. Ми їх поважаємо, знаємо свою силу і з усією відповідальністю готуємся до матчу. 

Не розслабляє той факт, що переграли цього суперника у чемпіонаті з рахунком 2:0?

Жодним чином не розслабляє, гра була важкою. Перший тайм завершився 0:0, лише в другому вдалося забити. У них хороший колектив, буде важка гра, але налаштовуємося з усією серйозністю.

Чи буде своєрідною форою, що починаєте з виїзного протистояння і, зрозуміло, що акцент буде на забиті голи саме там?

Враховуючи кубкову стратегію, краще грати перший матч на виїзді. У цьому нам пощастило. Звичайно, багато залежить від поля. Знаю, що гратимемо не в Кринках, а в Глобиному. Але  все буде вирішуватися в домашній грі, й нам буде легше. Фактор виїзного матчу буде нам на користь.

Якщо взяти ще й фактор "Олімпії", чи не змінить це розклад сил на домашнє протистояння?

"Олімпія" буде після цього матчу. Першочерговим же є протистояння з "Кринками", а вже потім готуватимемося до зустрічі з нашим принциповим суперником.