Президент СК "Полтава" Сергій Іващенко підбив підсумки чемпіонату області та розповів про завдання, які стоять перед колективом.

Ми задоволені результатом гри команди. Колектив у нас потужний, перспективний. Ми рухаємося вперед. Якщо завжити на те, що ми другий рік виступаємо як оновлений колектив, то я задоволений усім. Напевне, у нас найбільша проблема сезону - це велика кількість травмованих гравців. Тому ми не змогли дати максимальний результат. Завдяки цьому "Олімпія" і стала чемпіоном, натомість ми - другі. Команда росте, з кожною грою прогресує. Цього сезону ми виграли в чинного чемпіона одне протистояння у Полтаві, що не може не тішити. Попереду фінал Кубка області, де ми будемо грати з все тією ж "Олімпією". 
У сезоні 2019/2020 колектив дебютував у аматорському чемпіонаті України з футболу, а вже наступного, сподіваюся, матимемо статус професіонального клубу та виступатимемо у другій лізі. Це нам потрібно для того, щоб зростати далі, грати для полтавців і грати полтавцями. 

Попереду два нелегкі матчі з ФК "Олімпія". Якось мотивуватимете команду на ці турніри?

Для нас це принципові матчі, як і для "Олімпії". Ставитимемо максимальні завдання перемогти в обох турнірах. У нас команда мотивована максимально.

Ви так м'яко обійшли проблему травмування футболістів. Як почувають себе хлопці?

У нас, на жаль, семеро гравців були травмовані, деякі футболісти через це фактично не грали весь рік. Маю надію, що вони допоможуть нашому клубові вже наступного року, коли заграють повноцінно. Зараз вони відновлюються, все йде за планом.

Розриватися на кілька фронтів нелегко...

Це не кілька фронтів. Фактично чемпіонат області починається весною, закінчується восени, а чемпіонат України серед аматорів стартує восени, а закінчується весною. Ми до цього були готові. Так, це нелегко. Я хочу сказати, що далі буде ще важче. Команда перейде з аматорських змагань у професіональні, а там – і Кубок України, й інші турніри. Ми ж дограємо перше коло до кінця листопада - початку грудня. Далі у футболістів буде місяць для відпочинку. А після новорічно-різдвяних свят вони знову розпочнуть тренування і готуватимуться до другої половини змагань.