16:44 12.11

Без супротиву здолали Гірник-Спорт у обласному дербі

СК Полтава виявився сильнішим за гірників.

12 листопада у матчі 16 туру першої ліги СК Полтава в обласному дербі приймав Гірник-Спорт.

Якщо гірники вже остаточно потрапили до групи вибування, то СК Полтава продовжує боротьбу за чільну п'ятірку. Напередодні звітного протистояння команду від чільної п'ятірки відділяло лише два залікові пункти. Наш колектив не влаштовував будь-який результат, окрім перемоги. Однак потрібно було очікувати й результатів з Київщини, де грали основні конкуренти містян: Лівий берег приймав Металург, а Діназ - Маріуполь.

У звітному протистоянні Володимир Сисенко не міг розраховувати на кількох виконавців. Досі не набрав оптимальної форми Єгор Коваленко. Продовжує відновлюватися після травми Олександр Пось. А у попередній зустрічі зазнав ушкодження Богдан Шмигельський. Зважаючи на останню втрату, керманичу полтавців довелося вносити корективи у стартовий склад: замість Шмигельського. у стартовій одинадцятці вийшов Артем Перебора. В іншому Володимир Сисенко не робив змін.

Вихід Перебори міг дати свої плоди вже на старті поєдинку. Артем кілька разів загострював ситуацію біля воріт Веклича, але забити не зумів. Ще небезпечніше діяв Щербак, який головою мав підкоригувати м'яч у сітку, але влучив у стійку. Загалом полтавці домінували на футбольному полі від першої  до останньої хвилини. Містяни були гострішими на вістрі атаки та вправнішими у володінні м'ячем, часто загострювали ситуацію біля воріт суперника після стандартних положень. Гості ж мали лише кілька гострих випадів у дебюті зустрічі, які, на щастя, нічим не завершилися .

У середині першого тайму містяни все ж зуміли розсушити гру. Вівдич після передачі від Щербака потужно пробив під дальню стійку і вивів містян уперед - 1:0. За десять хвилин полтавці подвоїли перевагу. Принс Чібуезе зупинив м'яч рукою у власних володіннях, після чого арбітр без роздумів вказав на точку. Удар з 11 метрів взявся виконувати Щербак і не схибив - 2:0. На перерву команди пішли за переконливої переваги полтавців.

Після перепочинку містяни не збавили обертів і швидко забили третій гол. Горжуй вкинув аут в англійському стилі, доправивши м'яч у штрафний майданчик, футбольний снаряд впав між захисником гостей і Дмитром Щербаком, після чого капітан полтавців упевнено пробив точно в ціль - 3:0. А невдовзі розгром довершив дубль у виконанні Вівдича, який упевнено перекинув голкіпера гостей.

Маючи комфортну перевагу, полтавці взяли м'яч під контроль і не відпускали до останніх хвилин гри. Щоправда, дещо засмутив містян та Ігоря Варцабу пропущений гол уже у компенсований час після помилки Стрельцова у центрі поля. До речі, Ігор провів цього дня свій ювілейний сотий матч на професіональному рівні.

Тож 4:1 - СК Полтава святкує перемогу в обласному дербі та повертається після поразки Металурга у чільну п'ятірку. Попереду на команду чекає два фінали, у яких вирішиться доля перепустки у чемпіонську групу. Перший із них відбудеться вже наступної неділі о 12:00. Суперником СК Полтава стане Діназ із Вишгорода.

Перша ліга, група Б, 16 тур

СК Полтава - Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 4:1 (2:0)

Полтава, стадіон Молодіжний

12 листопада, 12:45

1:0 - 27 Вівдич, 2:0 - 37 пен. Щербак, 3:0 - 49 Щербак, 4:0 - Вівдич, 4:1 - 90+1 Черткоєв.

СК Полтава: Варцаба, Мігунов (Коцюмака, 70), Ходуля, Опанасенко, Бужин, Даниленко (Гарнага, 85), Копитов (Плахтир, 62), Перебора, Щербак (Шаповалов, 70), Горжуй, Вівдич (Стрельцов, 62).

НЗ: Тельнов, Васецький, Клименко, Савенков, Підлепич.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

Гірник-Спорт: Веклич, Чібуезе, Шептіцький, Чернищ, Мороз, Посєвкін (Петров, 60), Молько (Дмитрієв, 60), Тузенко (Нижник, 81), Черткоєв, Янчук (Подрезан, 60), Жуков (Орнат, 60).

НЗ: Проценко, Кальчук, Козлов, Височин, Юрченко, Романенко.

Головний тренер: Валерій Куценко.