ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ, ПРИДБАННЯ КВИТКІВ
 

5.1. Покупець самостійно обирає зручний для себе метод оплати Замовлення серед можливих і доступних на Сайті на момент оплати. Методи та способи оплати, які не передбачені та недоступні на Сайті для здійснення та підтвердження оплати не приймаються.

5.2. Сайт має право надавати Вам як один, так і кілька варіантів методів оплати Замовлення а також має право в будь-який час і на свій розсуд змінювати/видаляти будь-які методи оплати на Сайті без зобов’язання будь-яких повідомлень і внесення змін до цього Договору.

5.3. Визначення ціни Квитків, а також вартості платних послуг здійснюється  з врахуванням економічно обґрунтованих витрат на проведення Заходу та/або надання відповідних послуг.  Збір за послуги  користування  Сайтом оплачується Покупцем одночасно та разом з Номінальною вартістю Квитка і  складає 5% від вартості Замовлення. Збір за послуги не передбачає фінансову компенсацію послуг платіжної системи наданих Агентові. Збір за послуги надає додаткові переваги Покупцям: отримання інформаційної підтримки, здійснення безумовних повернень квитків, повторна відправка замовлень, отримання інформації про майбутній репертуар, тощо. 

5.4. Загальна вартість Замовлення не включає комісію платіжної системи у випадку наявності такої та сплачується Користувачем. 

5.5. Покупець самостійно обирає зручний для себе метод оплати Замовлення серед можливих і доступних на Сайті.

5.6. Підтвердженням придбання Квитка є Електронний квиток, а також квитанція платіжної системи, а у випадку оплати Бронювання – квитанція платіжної системи, а також електронний документ з реквізитами послуги за якими Користувач може викупити зарезервований Квиток. Вказані електронні документи надсилаються Користувачу на електронну пошту, вказану ним під час заповнення відповідної форми при оформленні Замовлення.

5.7. Після здійснення оплати Користувачу також може надсилатися SMS-повідомлення з номером Замовлення.

5.8. Користувач зобов’язується зберігати в таємниці та не розголошувати третім особам реквізити Електронного квитка (код і графічний штрих-код), забезпечити його належний захист від копіювання, розмноження та неправомірного використання третіми особами.

5.9. У випадку, якщо зміст Електронного квитка або зображення електронного квитка було скопійовано третіми особами в наслідок дій або бездіяльності Користувача, це розцінюється як фізична втрата, що може мати наслідком недопущення такого Користувача на Захід.