7 жовтня СК "Полтава" провів виїзний матч чемпіонату Полтавської області проти ФК "Великі Кринки".

Цей суперник добре відомий команді Володимира Сисенка, адже цього чемпіонату команди зустрічалися вже вчетверте. Окрім календарної гри першого кола, де містяни святкували непросту перемогу, колективи зустрічалися ще двічі в обласному кубкові. Тоді виїзний матч суперник проводив на полі у Глобиному, де перемогти нам не вдалося на просто жахливому газоні. Проте стан поля у Кринках, як виявилося, недалеко  пішов від глобинського, адже демонструвати технічний футбол було так само неможливо.

Перед матчем керманич полтавців вирішив здійснити невелику ротацію складу, випустивши тих футболістів, які отримують менше ігрової практики. Та проявити себе в таких спартанських умовах на полі їм було важко. Як наслідок - обмаль моментів і чимала кількість єдиноборств у середині поля.

Найбільш небезпечні моменти виникали у Дмитра Горбунова. Щонайменше двічі він міг замикати головою подачу після штрафного удару. Однак в обох випадках м'яч йшов повз ворота. У відповідь небезпечно пробивав зі штрафного Євгеній Данилейко, але м'яч після його удару намертво забрав Максим Тельнов.

Ще один шанс мав СК "Полтава" під завісу першого тайму. Олександр Пономаренко навішував на ближню стійку, Горбунов намагався переправити м'яч у ближній кут воріт, проте футбольний снаряд пройшов поруч з воротами. На перерву команди йшли за безгольової нічиєї.

Після перерви Володимир Сисенко вирішив випустити одразу п'ятьох футболістів, щоб освіжити гру й додати креативу. На полі з'явилися Андрій Савенков, Максим Горжуй, Віталій Собко, Роман Кірпіченко та Андрій Місяйло. І заміни вже зі старту могли дати свої плоди. Місяйло навішував на Кірпіченка, щоправда, Роман не дострибнув до м'яча. Ще одна нагода була у Романа після скидки від Лобойка. Знову неточно.

Господарі провели атаку у відповідь, під час якої суддя вгледів фол проти Ваге Саркісяна на підступах до воротарського майданчика. А далі розігралася справжня трагікомедія. Поки Максим Тельнов, який попросив, щоб удар був по свистку, виставляв стінку, сам постраждалий пробив під дальню стійку, вивівши Кринки вперед.

Полтавці одразу пішли відіграватися, втім ні Кірпіченку, ні Лобойку, ні Чижову не вдалося реалізувати свої шанси. У підсумку 1:0 - СК "Полтава" зазнає безглуздої поразки від ФК "Великі Кринки".