16:08 31.08

Безгольова нічия у грі з незручним суперником

СК Полтава та Металург голів не забивали.

31 серпня СК Полтава у гостях у рамках 4 туру першої ліги, групи Б зустрічався із запорізьким Металургом.

Команди давно знайомі одна одній, а протистояння між запоріжцями та полтавцями давно ознаменувалися принциповістю. Сам Металург для Полтави став доволі незручним суперником. До гри на Славутич-Арені історія зустрічей між Полтавою та Металургом налічувала п'ять матчів. Проте нашому колективу так жодного разу і не вдалося здобути перемогу. Лише один раз, у 2022 році, містяни здобули нічию. Та до Запоріжжя містяни вочевидь їхали перервати цю прикру серію в очних зустрічах.

Обидва колективи по-різному стартували у чемпіонаті. Полтавці після двох зіграних матчів видали стовідсотковий результат, перегравши і Діназ, і ЮКСА. Та ще й продемонстрували у цих іграх чималу результативність - по три забитих м'ячі. Тому до Запоріжжя містяни приїхали у статусі фаворита зустрічі.  Металург у стартовій грі сезону переграв кременчуцький Кремінь. А от у двох інших матчах поступився Вікторії та Кудрівці.

У стартову одинадцятку Володимир Сисенко вирішив не вносити змін. Тому на поле вийшов склад ідентичний до того, який був у переможному матчі з Діназом. Початок гри видався доволі в'язким. Лише на 11-й хвилині полтавці змогли зорганізувати перший небезпечний момент біля воріт суперника.  Щербак вривався у штрафний майданчик Металурга і прострілював, але на шляху м'яча опинився голкіпер Осадчук, який перехопив м'яч. У відповідь металурги двічі небезпечно били з далекої відстані (в обох епізодах автором удару був Алібеков). На щастя, з обома ударами вправно впорався Валерій Восконян, який парирував удар суперника. Ще один епізод створив Щербак на пару з Галенковим, проте Денис затягнув з ударом, а на м'ячі швидко опинився суперник.

Після перерви команди обійшлися без замін. Перший епізод створили знову полтавці.  Найкращий бомбардир містян Щербак був на м'ячі й головою замикав навісну передачу, але м'яч після удару Дмитра опинився в руках Осадчука. А далі команди відправилися на вимушену перерву, пов'язану з повітряною тривогою, яка тривала близько години.

Після відновлення гри полтавці зорганізували одну із найперспективніших атак у матчі. Одарюк віддав пас із глибини на Місюру, який опинився на вістрі атаки. Євген скинув під удар Марусичу, який після поновлення гри вийшов на заміну. Максим бив з лету, але пустив м'яч трохи вище воріт. Проте це була чи не єдина з гострих атак команд за весь відтинок до кінця гри. А на останній хвилині основного часу зустрічі металурги ледь не забили після стандарту. Бандурін стріляв,  Восконян відбив перед собою м'яч, на добиванні грав Палюх, який був невлучним. Полтавці спробували розгорнути швидку контратаку, але її перервав ще один сигнал повітряної тривоги, яка цього разу протривала лише кілька хвилин, але темп гри вже був зірваний.

Останні три хвилини гри полтавці провели в атаці. Однак забити вирішальний гол жодній із команд так і не вдалося. Нічия у Запоріжжі перервала серію безнічийних матчів полтавців у першій лізі, яка тривала 9 ігор. Окрім цього, містяни припинили забивну серію, що тривала вісім ігор.

Далі на СК Полтава очікує домашня зустріч із сумською Вікторією. Матч з сум'янами відбудеться у четвер, 5 вересня, о 13:00.