19:33 22.02

Бойова нічия у грі з колегою по дивізіону

Полтавці розписали мирову із запорізьким Металургом.

22 лютого у Полтаві відбувся контрольний поєдинок між СК Полтава та запорізьким Металургом.

Обидва колективи нині ведуть підготовку до весняної частини сезону. Щоправда, проводитимуть його у різних групах. Так, полтавці боротимуться за збереження прописки у чемпіонаті. Натомість металурги спробують поборотися за підвищення у класі.

Якщо містяни повернулися до роботи ще у січні, то Металург лише днями розпочав роботу. Перший збір запорізька команда проводить удома, а вже на другий відправиться на захід України. Тому матч із нашим колективом для запоріжців став першим на цих зборах.

Полтавці пропустили доволі швидкий гол. Обрізка в центрі поля призвела до швидкої атаки на ворота Яна Вічного. М'яч отримав Сидоров, який з лінії штрафного пробив точно в ціль - 0:1.

Наші хлопці могли швидко відігратися. Дмитро Копитов цілив під поперечину, але не зумів переграти воротаря суперника, який кулаками переправив м'яч за лицьову лінії. Знову свій шанс зрівняти рахунок мав Горжуй, який мусив замикати пас від Щербака. Втім на шляху до цілі опинилися захисники червоно-чорних, які й вибили м'яч на кутовий. Гарну нагоду мав і Ян Костенко, проте юному гравцеві полтавців не вдалося перехитрити воротаря.

Сплеск активності команд, який припав на стартову 15-хвилинку, звівся до позиційної боротьби протягом подальшої частини тайму. Не те щоб голкіпери були взагалі без роботи, але вступали у гру значно рідше. Під завісу тайму полтавці навіть відзначилися голом. Щербак відгукнувся на передачу Копитова і доправив м'яч у сітку. Проте лайнсмен запалив прапорець, а взяття воріт було скасоване. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

Після перерви керманич полтавців здійснив лише одну заміну. На вістрі атаки замість Щербака вийшов Стрельцов. Перший же епізод, з якого могли містяни зрівнювати рахунок, був не за Євгеном. Перспективний штрафний заробив Костенко, а сам стандарт виконав Каретник. Сергій цілив у дев'ятку воріт суперника, але страж воріт опонента у стрибку відбив м'яч на кутовий. Ще одне стандартне положення призвело де небезпеки, але монетизувати його у забитий м'яч знову не судилося. У відповідь опонент розгорнув атаку 2 в 3 і Близнюк навіть завдав удару, але Вічний упевнено зіграв на виході і відвів небезпеку.

Свій шанс розписатися у воротах суперника отримав і Стрельцов, от лише замкнути влучно подачу з правого флангу Євгену не вдалося. Знову Євген перебував на ударній позиції в районі 11-метрової позначки, але пробив прямо у голкіпера. Нереалізація нагод ледь не призвела до другого пропущеного м'яча. Небезпечний стандарт, на щастя, завершився лише впевненою роботою у рамці воріт Вічного.

В середині тайму тренери освіжили гру полтавців, провівши низку замін. Так, на полі з'явилися Петриченко, Коваленко, Арабов і Яременко. А за хвилину рахунок уже було зрівняно. Копитов віддав пас на Горжуя, Максим обробив м'яч і здалеку пробив точно в ціль - 1:1.

Запоріжці могли знову виходити вперед на 72-й хвилині. Пас із правого флангу на Сидорова завершився ударом у дотик від нападника, але Петриченко відбив цю атаку. З ударом Сада Богдан теж впорався на відмінно. Під завісу зустрічі полтавці могли й не втримати нічиєї. Арбітр матчу зафіксував фол Бичкова проти Близнюка у своїх володіннях і вказав на точку. Пенальті взявся пробивати Сад, але пустив м'яч високо над воротами.

До кінця зустрічі команди вже не змогли змінити рахунок. У підсумку 1:1 - бойова нічия з колегами по дивізіону. Далі на полтавців чекає півфінальна гра Кубка Пожечевського-2023, де наші хлопці поборються за путівку у фінал з новосанжарським Стандартом. Матч відбудеться у суботу, 25 лютого, о 13:00.