19:48 30.03

Бойова нічия у матчі з чотирма повітряними тривогами

Полтава та Епіцентр переможця не визначили.

30 березня у грі 2 туру чемпіонської групи СК Полтава вдома приймав Епіцентр із Кам'янця-Подільського.

Перед очним протистоянням у турнірній таблиці Епіцентр займав 5-у сходинку з 32 очками, тоді як містяни сьомі та мають 29 залікових пунктів у своєму активі. Обом командам у цій грі була необхідна перемога. Полтавцям - щоб не відпускати далеко зону перехідних ігор, а Епіцентру - щоб надолужити втрачене та піднятися у зону перехідних ігор, від якої їх відділяло лише одне очко.

Обидві команди підходили до зустрічі з кадровими втратами. Дискваліфікацію у нашому колективі відбували центрбек Євген Опанасенко та опорник Владислав Даниленко. Для них попередження у матчі з Карпатами стали четвертими за ліком у цьому сезоні, тому цю гру хлопці спостерігали з трибун. Окрім цього, від ушкодження відновлюються Вадим Підлепич та Святослав Шаповалов. У гостей теж дві втрати через дискваліфікацію - Ахмед Алібеков та Владислав Мороз.

Старт гри не був багатим на моменти, проте команди не залишали воротарів без роботи. Перша нагода відкривати рахунок у грі була у виконанні гостей. З правого флангу на простріл відкривався Сергій Стень, але Микола Бужин устиг дотягнутися до м'яча і змінити траєкторію його польоту. У відповідь Плахтир стріляв у штрафний, але політ м'яча перервав один із захисників гостей.

Згодом відомий полтавській публіці Данило Кравчук пробивав з радіуса, але Варцаба вправно у стрибку парирував удар. У середині тайму полтавці навіть відправили м'яч до сітки. Але виявилося, що Одарюк завдавав удару, перебуваючи в офсайді. Найбільш удалий момент мав Дмитро Плахтир. Зі стандарту він цілив у дев'ятку воріт, однак Роман Жмурко якимось дивом зумів відбити м'яч. Під завісу тайму Щербак завдавав удару з більш-менш вигідної позиції, але удар відбив голкіпер, а добиванню Марусича завадили захисники гостей.

На паузу команди пішли за нічийного рахунку. А після перерви гру важко оцінити й назвати цільною, адже постійні повітряні тривоги розірвали темп, що й вплинуло на кількість епізодів. До першої тривоги Стень після подачі від кутового міг замикати передачу, на щастя, Варцаба парирував удар. У відповідь (уже після того, як матч було відновлено після повітряної тривоги)  Марусич головою замикав передачу від Одарюка, проте влучив у каркас воріт.

У підсумку команди розписали безгольову бойову мирову - 0:0. Наступного туру містяни відправляться на Київщину, де в Бучі зіграють з ФК "Кудрівка-Нива" (Бузова).