Капітана СК "Полтава" Дмитра Куімова можна вважати героєм протистояння з "Олімпією". Він двічі допоміг команді у взятті воріт гостей:  у першому випадку віддав результативну передачу, а в другому вже сам реалізував момент. Про емоції від перемоги над одним із найпринциповіших суперників футболіст розповів у коментарі клубній пресслужбі.

Емоції просто не передати словами. Нарешті через шість років ми знову переграли "Олімпію". Тоді, в чемпіонському сезоні, ми тричі поспіль перемагали з рахунком 2:1, а сьогодні у нас одужали хлопці, були заміни, було кому грати й налаштовувалися більш ніж серйозно. Емоції зашкалюють.

Сьогодні у твоєму доробку гол і результативна передача. Думаю, такі успіхи піднімають бойовий дух і тобі, й усій команді?

Зараз нарешті виходить і віддавати, й забивати. Довгий час відігравав на позиції захисника, а зараз повернувся на рідну позицію, тому забиваю. Хочу відзначити й те, що відіграв сьогодні лише тайм, але й він дався непросто. Хлопці, які сьогодні відіграли весь матч, просто молодці. Їм низький уклін, я б, мабуть, другий тайм уже не дограв.

Ти відзначив фізичні кондиції.  Як справляєтесь з навантаженнями, адже граєте на два фронти?

-Все добре. Нещодавно у нас взагалі дві людини на заміні сиділо, коли було чимало травмованих футболістів. Зокрема мені доводилося всі ігри  грати без замін двічі на тиждень, тому було складно. Зараз другий матч поспіль відіграю лише один тайм, то мене вистачає. Загалом фізичний стан хороший, але з такими командами дуже складно грати.