23-річний атакувальний хавбек СК «Полтава» Дмитро Щербак блискуче дебютував у складі ворсклян, які готуються до весняної частини сезону на тренувальному зборі у Туреччині.

У суботу, 25 січня, ворскляни в Сіде провели свій перший контрольний матч проти польського клубу «ЛСК Лодзь» і Щербак вийшов на поле у другому таймі за рахунку 0:3.

Дмитро діяв на позиції форварда і був дуже ефективним. Спочатку він вийшов на ударну позицію, але не пробив, а віддав пас на Луїзао, який забивав уже в порожні ворота — 1:3. Потім він у боротьбі з захисником класно бив головою, але на заваді стала поперечина. Другий гол біло-зелених зі штрафного удару провів бразилець Артур, а Щербак на 83-й хвилині матчу чудовим ударом із 25 метрів приніс для своєї команди нічию — 3:3.