18:34 22.04

Домашнє прокляття

СК Полтава поступився Прикарпаттю.

22 квітня у грі третього туру VBET UA Перша СК Полтава приймав удома Прикарпаття-ЗСУ (Івано-Франківськ).

До матчу з нашим колективом Прикарпаття не знало радості перемог у весняних поєдинках. Колектив, який очолює Олег Рипан, стартував із двох нічиїх у матчах з Гірник-Спортом та Скоруком. В обох матчах зафіксовано ідентичний рахунок - 1:1. Полтавці ж минулого тижня зуміли реабілітуватися після неприємної домашньої поразки від Буковини. На виїзді колектив Володимира Сисенка переграв ФСК Маріуполь (2:4).

Турнірне становище у групі вибування було теж вкрай щільне. Перемога полтавців у попередньому турі дозволила малиново-золотим відірватися від зони перехідних матчів на шість залікових пунктів. Напередодні звітного протистояння Полтава і Прикарпаття мали однакову кількість очок. Тому звітне протистояння стало черговою битвою за шість очок. А от ситуація сходинками вище залишається надзвичайно напруженою. Першу і шосту команду ліги розділяли лише три очки, тому кожен заліковий пункт був надважливим для обох колективів.

Старт гри, за вже сумною традицією, почався з пропущеного голу. Контратака гостей завершилася влучним ударом Андрія Хоми під стійку воріт Яна Вічного. Хоча хвилинами раніше нагода виходити вперед була у містян. Щербак замикав навісну передачу, але удар вийшов змазаним.

Майже одразу полтавці могли відіграватися. Ян Костенко бив здалеку з рикошетом від захисника, але м'яч просвистів за лічені сантиметри від стійки. Невдовзі свій шанс мав уже Щербак, який опинився на ближній стійці з м'ячем, але  після удару з гострого кута м'яч опинився у руках голкіпера Прикарпаття. Згодом Савенков навішував у район воротарського майданчика на Костенка, але Герич у стрибку вибив м'яч подалі.

Під завісу першої 45-хвилинки Цюцюра виривався назустріч  голкіперу, на щастя, якісному удару завадив Кирило Пасічник. Спіткало полтавців перед перервою і травмування: Дмитро Щербак підвернув гомілкостоп і не зміг продовжити гру. Його замінив Павло Замуренко.

Після перерви Володимир Сисенко здійснив ще одну заміну, випустивши замість Єгора Коваленка, який висів на жовтій картці, Олександра Пося. У другому таймі полтавці грали більш агресивно. І вже на перших хвилинах Костенко бив з лету після передачі Савенкова -  трохи неточно. Сам Андрій теж міг завершувати простріл, але не влучив, як і згодом Олександр Пось.

Уже в середині тайму гаряче було біля воріт Вічного. Герич бив у падінні через себе. На щастя, Вічний зіграв бездоганно. Під завісу зустрічі Володимир Сисенко вирішив підсилити зону атаки, випустивши Дрозда. Євген мав не одну нагоду відзначитися, але знову не судилося.. А вже в компенсований арбітром час Дрозд пішов у жорстку боротьбу, де проти нього вкрай грубо зіграв Матушевський. Зіткнення було жорстким настільки, що форвард не зміг продовжити гру, тому останні хвилини полтавці догравали у меншості (на той момент Володимир Сисенко провів уже всі заміни). Тож 0:1 - СК Полтава знову програє на власному полі і готується до двох виїзних поєдинків у чемпіонаті.