00:04 18.07

Два епізоди, які вирішили долю матчу

СК Полтава поступився Олександрії у спарингу.

17 липня СК Полтава провів черговий контрольний поєдинок. Суперником містян став представник еліти українського футболу - ПФК Олександрія.

Обидва колективи нині готуються до старту чемпіонату та перебувають під серйозними навантаженнями. СК Полтава провів за останні три дні другий спаринг. До цього в суботу колектив Володимира Сисенка зустрічався з Тростянцем і зазнав мінімальної поразки. Олександрія напередодні теж провела спаринг з іншим колективом із Полтавщини - Кременем та здобула перемогу 2:1. А безпосередньо перед зустріччю з полтавцями ще й встигла провести тренування.

Сам матч не був багатим на небезпечні епізоди біля воріт. Гра проходила переважно в центрі поля. Полтавці надійно грали в захисті та намагалися знайти свої моменти в контратаках. Одна з таких закінчилася зворотною атакою на ворота Ігоря Варцаби під завісу першого тайму. Голом у складі олександрійців відзначився Артем Шулянський.

Другий тайм розвивався за подібним сценарієм. Щоправда, гол полтавці пропустили вже зі стандарту. Владислав Гарнага сфолив майже на лінії штрафного майданчика. Небезпечний стандарт взявся виконувати Данило Скорко, котрий і поклав прямим ударом м'яч до сітки - 2:0.

Після звітного протистояння полтавці отримають два дні відпочинку, а потім вийдуть на фінальний етап підготовки до сезону, в рамках якого запланований ще один спаринг, котрий відбудеться 22 липня.