10:34 20.04

Два різних тайми у грі з Прикарпаттям

Полтавці у матчі з чотирма голами зазнали поразки від франківців.

19 квітня у заключному матчі першого кола чемпіонської групи першої ліги СК Полтава у гостях протистояв Прикарпаттю.

Зустріч була важливою для обох колективів. Полтавцям перемога могла дати шанс піднятися на четверту сходинку або щонайменше не відпустити її. Господарям перемога у цій грі була потрібна, щоб не виключитися з боротьби за ту ж четвірку.

До гри обидва колективи підходили з неприємними серіями без перемог: СК Полтава не перемагав на полі суперника впродовж шести матчів (4 нічиї та дві поразки), а Прикарпаття мало двоматчевий безвиграшний серіал на власному полі.

До матчу в Івано-Франківську колектив Володимира Сисенка підходив далеко не в оптимальному складі. До раніше травмованого Горжуя додалися на тижні Микола Бужин та Богдан Шмигельський. Останній вилетів зі складу на кілька тижнів: один із найкращих асистентів ліги пошкодив ступню та проходитиме процес відновлення.

Старт гри видався  динамічним. Обидва колективи вмикали швидкості, але перший більш-менш гострий момент у грі завершився голом у виконанні Хоми, який нині веде боротьбу з нашим Дмитром Щербаком за лідерство в гонці бомбардирів. Соловйову дали подати справа, а Хома у воротарському майданчику головою пробив точно в ціль - 1:0.

Пропущений гол, який став імовірніше випадковістю, не знітив полтавців. Містяни швидко кинувся відігравати втрачене. На 16 хвилині стандарт біля воріт Кучерука міг завершуватися влучним ударом Вівдича. А згодом Олександр дальнім ударом перевірив пильність голкіпера Прикарпаття. У середині тайму наші хлопці таки зрівняли рахунок. Масована атака містян завершувалася ударами, які блокували захисники. Та все ж з ударом Одарюка, який пробив з рикошетом від того ж Вівдича, господарям впоратися не вдалося - 1:1. На перерву команди йшли за нічийного результату.
Дії команди у другому таймі навряд чи піддаються логічному поясненню. Відсутність узгодженості в обороні призвела до гола у виконанні Олега Коса, котрий після перерви вийшов на заміну. Здавалося, пропущений гол знову мав завести містян, однак ніщо не вʼязалося в атаці. А на 67-й хвилині гості пропустили знову. Капітан франківців Цюцюра на дальній стійці головою відправив м'яч до сітки воріт і встановив фінальний результат гри.

У підсумку 3:1 - полтавці всьоме не перемагають у гостях, а Прикарпаття святкує першу перемогу на власному полі у весняній частині сезону. Далі на СК Полтава очікує чергове непросте протистояння. За тиждень, 27 квітня, містяни прийматимуть удома Карпати. Початок зустрічі о 12:30.