21:30 13.06

Гіркий присмак перемоги

Полтавці стартували у чемпіонаті області з упевненої перемоги над гребінківським "Локомотивом", але втратили Юрія Фоменка.

СК «Полтава» – «Локомотив» (Гребінка) - 3:0 (2:0)

Голи: Куімов 27, Тимченко 39, 57.

СКП: Тельнов, Власенко (Бут, 85), Підлепич, Чижов, Савенков, Абазов (Пономаренко, 72), Бакланов (Мороз, 87), Горжуй (Полтавець, 65), Фоменко (Горбунов, 69), Куімов, Тимченко (Карась, 65).
Локомотив: Клязника (Щеголь, 64), Яцько (Маслак, 57), Жила (Безсонов, 46), Макорін, Остапенко, Кривчун, Гурін, Мисюра (Шевченко, 69), Шаповал (Синьовид, 46), Крилов, Шпигун (Вихор, 74).
Попередження: Остапенко, Синьовид (обидва - "Локомотив").

Арбітр — Павло Плешко (Кременчук).
13 червня 2020 року. Полтава, стадіон "Локомотив". 30 градусів.

Головний тренер СК "Полтава" Володимир Сисенко міг би бути задоволений і підсумковим результатом матчу, і якістю гри своєї команди, якби не одне але… Епізод, який стався у середині другого тайму, зіпсував настрій не тільки наставнику господарів, а й усій команді. У центрі поля футболіст "Локомотиву" відверто брудно зіграв проти Юрія Фоменка. Як наслідок, продовжити поєдинок форвард не зміг і був змушений одразу відправитися до лікарні, де отримав невтішний діагноз – перелом зі зміщенням великої берцової кістки. І це - за рахунку 3:0. На диво, арбітр із Кременчука Плешко замість прямого вилучення з поля обмежився жовтою карткою для костолома.

"Локомотив", як дебютант вищої ліги обласного чемпіонату, приїхав до Полтави у ролі андердога. З одного боку, команда в рамках підготовки до нинішнього сезону здобула три переконливі перемоги. З іншого - клуб перед стартом чемпіонату залишили деякі провідні виконавці. Тому від підопічних Сергія Симоненка можна було очікувати чого завгодно. Проте "Полтава" з перших хвилин контролювала хід гри, не дозволяючи супернику нав'язати свою волю.

На старті поєдинку міг відкрити рахунок Максим Горжуй. Його навісна передача з лівого флангу ледь не завершилася взяттям воріт. Згодом лише в останній момент м’яч з ноги у Куімова зняв захисник залізничників. А після удару головою Фоменка з лінії штрафного майдансика м'яч став легкою здобиччю для Клязники. Бракувало точності ударам Абазова, Тимченка та все того ж Фоменка. Довгоочікуваний гол відбувся на 27-й хвилині, коли Фоменко чудовою передачею вивів віч-на-віч з голкіпером "Локомотива" Дмитра Куімова. Капітан не підвів – 1:0.

Друге взяття воріт у матчі відбулося за дванадцять хвилин. Цього разу спрацювала зв’язка Бакланов – Тимченко. Перший ювелірною передачею знайшов нападника у штрафному майданчику суперника, а Ігор майстерно приборкав м’яча та з льоту відправив його повз голкіпера – 2:0. Міг Микита записати до свого активу ще один асист, але після його прострілу Савенков із декількох метрів не влучив у ворота.

Третій гол відбувся вже у другому таймі. Бакланов перехопив м’яч у центрі поля та віддав ліворуч на Куімова. Дмитро увійшов у штрафний майданчик та прострілив на дальню штангу, де Тимченко з кількох метрів вразив ціль – 3:0. Ще одну чудову нагоду розписатися у воротах залізничників втратив сам Куімов – після непорозуміння між голкіпером та захисником м’яч опинився у півзахисника полтавців. Такий подарунок став для нього настільки неочікуваним, що він встиг лише підставити ногу, але для взяття воріт цього було замало.

Інші матчі туру:
«Олімпія» (Савинці) – «Інваспорт» (Полтава) — 3:0
«Колос» (Великі Сорочинці) – «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) — 0:0
«Великі Кринки» – «Лубни» — 1:1.

Свій наступний поєдинок у чемпіонаті області СК "Полтава" проведе 20 червня у Нових Санжарах, де зустрінеться з амбіційним місцевими клубом "Стандарт-Нафтогаз".