07:49 16.10

"Гірник-Спорт" - СК "Полтава": MATCHDAY

Новина оновлюється.

16 жовтня у Горішніх Плавнях у рамках 8 туру VBET UA перша відбудеться матч між місцевим "Гірник-Спортом" та СК "Полтава".

Обласне дербі між командами стане першим офіційним матчем, хоча команди давно знайомі одна одній. Щоправда, раніше колективи зустрічалися лише у рамках контрольних поєдинків. Так, лише цього року під час паузи у чемпіонаті клуби зустрічалися тричі: взимку у рамках турніру "Полтавська весна" (перемога полтавців 2:1) та влітку в спарингах (перемога "містян" 4:1 та поразка 2:0).

Перша офіційна гра між командами мала відбутися на старті нового сезону. Та через відсутність дозволу на проведення матчів у Полтаві була перенесена.

До звітного туру обидва колективи підходять у статусі аутсайдерів групи. Після першого кола СК "Полтава" та "Гірник-Спорт" мають рівну кількість очок - по чотири - та займають сьому і восьму сходинки відповідно.

В останньому турі команди синхронно зазнали невдач. Полтавці не змогли переграти ФК ''Скорук", тоді як "гірники" на останніх хвилинах поступилися черкаському ЛНЗ. Згадуємо ці матчі у відеоогляді.

Цього сезону полтавці не зарекомендували себе як виїзна команда, адже поки що на полі суперника очок не набирали. Втім, можливо, саме у цій грі "містяни" зможуть перервати цю сумну серію. Щодо "Гірник-Спорту", то колектив Ігоря Жабченка не забиває вже 197 хвилин.

Матч обслужить житомирсько-київська бригада арбітрів на чолі Павлом Дубовцем.

Стали відомі стартові склади команд.

СК "Полтава": Вічний, Копитов, Томенко, Таранушич, Бужин, Даниленко, Каретник, Гайван, Щербак, Костенко, Стрельцов.

НЗ: Петриченко, Савенков, Курелєх, Бичков, Коваленко, Горжуй, Куімов, Пось, Яременко.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

Гірник-Спорт: Коваленко, Шинкаренко, Цвіренко, Хондак, Малакі, Сьомка, Сеницький, Бодня, Підручний, Шинкаренко, Горбаченко.

НЗ:Клімов, Дворник, Сологуб, Черниш, Сметанін, Громенко, Ніколишик, Шептіцький, Подрезан, Емере.

Головний тренер: Ігор Жабченко.

Матч перервано через повітряну тривогу.

Команди повертаються на поле, за лічені хвилини гра буде відновлена.

Матч завершено 1:1. Голи у доробку Євгена Стрельцова та Дениса Підручного.

Пряму трансляцію зустрічі можна переглянути на офіційному YouTube ПФЛ. Початок гри о 12:00.