10:05 23.06

Гойдалки між малиновими та зеленими. ФОТО

СК Полтава провів двосторонній поєдинок.

22 червня СК Полтава на стадіоні у селі Ковалівка провів двосторонній поєдинок. Це протистояння стало першою перевіркою боєм футболістів, які нині є у складі нашого колективу, за підсумками першого тижня тренувань.

Колектив був поділений на два рівних склади. Матч тривав два тайми по тридцять хвилин. Обидві команди демонстрували гарні швидкості й не змушували воротарів довго залишатися без діла. Гравці у малинових манишках більше створювали гострих моментів біля воріт суперника, але пропустили першими. Щербак на замасі прибрав опонента та пробив точно у дев'ятку воріт Варцаби - 1:0. На 23-й хвилині зелені вже подвоїли перевагу, провівши якісну контратаку. Простріл з лівого флангу завершився ударом Щербака з рикошетом від захисника - 2:0. А за лічені хвилини рахунок був уже розгромний. Ще один контрвипад завершився тим, що Даниленко виходив віч-на-віч з голкіпером. Варцаба спробував зіграти далеко на виході, проте результату це не принесло, адже Владислав віддав пас назад на набігаючого гравця, котрий і розстріляв фактично порожні ворота.

Та малинові, які за кількістю моментів переважали своїх суперників, таки зуміли розмочити рахунок. Сталося це після того, як Савенков завалив Вівдича у власному штрафному. Удар з точки взявся виконувати Шмигельський і не схибив - 3:1.

Після перерви малинові продовжили тиснути на свого суперника і навіть швидко встигли відіграти ще два м'ячі. Спочатку Шмигельський з рикошетом від захисника закинув м'яч під дальній кут воріт Васецького, а вже в наступній атаці малинових навіс з правого флангу завершився вдалим замиканням від гравця, який перебуває на перегляді.

Здавалося, що малинові вже не дадуть шансів зеленим вийти знову вперед. Однак Євген Стрельцов після пасу з глибини поля увірвався у штрафний майданчик та перекинув голкіпера, доправивши м'яч у сітку - 4:3. Потім Євген до свого активу записав ще й результативну передачу на 49-й хвилині, відпасувавши на ще одного потенційного новачка, - 5:3. А крапку в матчі поставив Стрельцов після пасу від Щербака, встановивши фінальний результат гри.

СК Полтава (зелені) - СК Полтава (малинові) 6:3 (3:1)

Голи: 1:0 - 14 Щербак, 2:0 - 23 Щербак, 3:0 - 25 ГНП, 3:1 - 30 пен. Шмигельський, 3:2 - 37 Шмигельський, 3:3 - 38 ГНП, 4:3 - 44 Стрельцов. 5:3 - 49 ГНП, 6:3 - 52 Стрельцов.