Після перемоги над Прикарпаттям в останньому турі чемпіонської групи першої ліги помічник головного тренера СК Полтава Ігор Тимченко підбив підсумки матчу та сезону загалом.

Минулого року ми з Прикарпаттям зустрічалися теж навесні, але в групі вибування. Цього року ми граємо в чемпіонській групі. Я думаю, що обидві команди зробили крок уперед - і ми, і вони. Вважаю, що гра була непоганою в нашому виконанні. Сьогодні футболісти налаштувалися на гру, був характер. Видно було, що ми хотіли перервати серію невдач, робили все необхідне для цього. Загалом ми задоволені як грою, так і результатом. Але хотілося, щоб було менше провалів, таких, які були у попередніх іграх. Ця гра сьогодні показала, що все залежить від нас. Думаю, що у відпустку ми йдемо з більш-менш непоганим настроєм.

Сьогоднішній результат не мав ніякого турнірного значення.  Було відчуття, що саме це не тиснуло на команду і команда змогла зіграти у свій доволі пристойний футбол, який звикли бачити до цього. 

Результат не тиснув і в минулих іграх. Ми казали, що в нас немає завдання боротися за перехідні ігри чи рватися в УПЛ, ми до цього не готові. Ще взимку головний тренер Володимир Анатолійович сказав, що потрапляння в десятку для команди полегшує становище, адже команда себе убезпечила від боротьби за виживання. Але цей останній матч сезону для кожного футболіста був екзаменом, щоб визначитися, з ким клубу йти далі, на кого можна розраховувати, на кого ні. Непогано ми провели осінь, першу частину сезону, потрапили в десятку. Непогано пройшло і перше коло весняної частини сезону. Набрали очки, показували пристойну гру. Навіть ці п'ять ігор, де ми поступилися, не були суцільно  провальними, адже були такі матчі, де ми не заслуговували на поразку. Тому сезон непоганий, я думаю, футболісти основне завдання виконали. Однак для нашого тренерського штабу дуже багато роботи, щоб рухатися далі. Вже під час паузи та з початком підготовки до наступного сезону будемо аналізувати пройдений етап. 

У грі з Прикарпаттям дали змогу проявити себе тим гравцям, які отримували дещо менше ігрової практики впродовж сезону. Яке враження на вас справили ці футболісти?

Звичайно, результат говорить сам за себе: команда не пропустила, команда забила три м'ячі, команда виграла. Ми розраховуємо на тих футболістів, які у нас є в заявці, інакше їх не було б. Так, хлопці, які грали менше, отримали сьогодні можливість проявити себе. Сьогоднішньою грою вони показали, що десь, можливо, і тренерський штаб занадто мало давав їм часу. Але за результатами однієї гри висновки робити, може, і не варто. Гра, яку вони показали, заставляє задуматися нас як тренерів. І це плюс, що у нас є люди, які можуть вийти і зіграти не гірше. 

Ви вже почали підбивати короткий підсумок року. Можете виділити три основних моменти, які змінилися в грі команди в цьому сезоні?
 
По-перше, я вбачаю найголовніший позитив у тому, що ми дограли чемпіонат у цих непростих умовах. По-друге, у цьому році колектив став сильнішим, показував дуже непогану гру з сильними командами, потрапив у першу десятку. На тлі результатів команди кожен футболіст теж ставав сильнішим, рухався разом з колективом уперед, покращував свій рівень. Ну, а по-третє, клуб багато забиває. Ми забили на 20 м'ячів більше, ніж деякі команди в нашій зоні. Ми забиваємо на рівні з показниками лідерів нашої групи. Це дуже круто, що ми - атакуюча команда. Але є проблема в обороні, тому ми не змогли зайняти місце, яке б хотіли.