СК "Полтава" у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Полтавської області зустрічався у Великих Сорочинцях з місцевим "Колосом".

Цього тижня це вже друге протистояння команд. Та якщо в чемпіонській гонці воно вже майже не вирішувало жодних турнірних завдань, то у Кубкові важливість двобою була чималенькою. Перша гра, яка відбулася ще наприкінці серпня, завершилася нічиєю 1:1.

Кадрові втрати для нашого клубу цього сезону стали вже сумною традицією. Що не матч – виникають нові неприємності. Так, цього разу в обоймі у Володимира Сисенка залишилося лише 15 гравців. До лазарету додався Беслан Абазов. Також матч пропускали через перебір карток Максим Горжуй, Андрій Місяйло та Євгеній Карась.

Розуміючи всю складність ситуації й відповідальність за результат, команда проявила характер та жагу до перемоги, навіть попри відсутність ротації складу.

Від самого початку гри хмари почали згущуватися над місцевим стадіоном, а дощ супроводжував футболістів увесь поєдинок. Гра на в'язкому полі давалася взнаки. Один з моментів мав Олександр Пономаренко, але був трохи невлучним. Згодом навісну передачу з флангу міг замикати головою Роман Кірпіченко, однак удар вийшов легким.

Чи не найнебезпечніший епізод полтавці створили під завісу першої 45-хвилинки. Дмитро Горбунов майже вирвався з-під опіки захисників і вторгся у штрафний майданчик "Колоса". Здавалося, що до голу лічені секунди, проте голкіпер вчасно нейтралізував небезпеку.

Другий тайм відзначився високим рівнем напруги та емоцій. Кожне єдиноборство, кожна атака супроводжувалися емоційним фоном, неначе доля трофею вирішується тут і зараз.
Двічі на гольову позицію виходив Роман Зоря, однак удар виходив дуже неточним. Ще кілька передач з флангу перервав голкіпер "Колоса".

У середині другого тайму полтавці по праву мали пробивати пенальті, але суддя не помітив фолу проти Олександра Чижова у воротарському майдачику "Колоса" і продовжив гру. Та за лічені хвилини полтавці вже в ігровому епізоді реалізували свій шанс на гол. Дмитро Куімов навісив від кутового прапорця, а Роман Кірпіченко в стрибку головою заніс м'яч у ворота - 1:0.

До кінця зустрічі залишалося ще 15 хвилини, тому полтавці просто були зобов’язані  тримати гру під своїм контролем, що вони й зробили. У підсумку - 0:1 рахунок зустрічі і 1:2 за сумою двох матчів.  СК "Полтава" рухається до фіналу.