28 листопада у матчі 13 туру аматорського чемпіонату України СК "Полтава" у селі Копили приймав кропивницьку "Зірку".

Гості  перед останньою грою 2020 року мали статус головного невдахи сезону. Команда жодного разу ще не перемагала і навіть не грала внічию. У першому колі колективи вже зустрічалися, і тоді містяни святкували розгромну перемогу з рахунком 7:0.

Попри статус фаворита протистояння, у стані полтавців жодної недооцінки суперника не було. До того ж на містян уже за кілька днів очікує непростий двобій за Кубок області проти "Олімпії" з Савинців, тому сьогоднішня гра давала можливість випробувати власні сили.

Напередодні звітного протистояння до тренувального процесу повернулися Максим Шмиголь та Ігор Тимченко. Та поки хлопці не отримали місця в складі, оскільки ще набирають оптимальні кондиції. Не зміг допомогти своїм колегам і Євген Карась, який нині хворіє.

Зі стартових хвилин полтавці взяли гру під свій контроль. Наші хлопці намагалися комбінувати та загострювати обстановку біля воріт суперника. Вже в дебюті зустрічі Собко трохи запізно опинився на м'ячі, тому момент був змарновано.  У подібній ситуації опинився й Роман Кірпіченко, котрий запізно вирвався на закидання Савенкова.

Та вже за лічені хвилини Роман вирішив замкнути в дотик простріл з правого флангу, але  м'яч пройшов поруч зі стійкою. Постійно створював небезпеку біля воріт суперника Максим Горжуй, який неодноразово міг стати автором асиста. Проте ані Віталій Собко, ані Роман Кірпіченко не змогли довести епізоди  до логічного завершення.

Лише на 23-ій хвилині полтавці змогли повести в рахунку. Голу передувало кілька гострих моментів. Савенков обігрався з Горжуєм, Максим вирвався з-під пресингу захисника й цілив під дальню стійку. На удар зреагував Ростислав Якименко, котрий перевів м'яч на кутовий. За лічені секунди вже Собко влучив у захисника, і м'яч знову вийшов на кутовий. Подачу від прапорця виконав Місяйло, а Олександр Томенко опинився першим на м'ячі та доправив футбольний снаряд у сітку - 1:0.

Невдовзі міг подвоювати перевагу Владислав Даниленко, однак удар здалеку був неточний. У вигідній позиції був Кірпіченко, який головою не зміг доправити м'яч до точки призначення. Ще кращий шанс записати гол до свого активу мав Роман під завісу першого тайму: Пономаренко віддав діагональ на Горжуя, той у вільну зону на форварда, однак, коли здавалося, що м'яч уже у сітці, захисник "Зірки" вибив шкіряного подалі від воріт.

Ситуація на полі у другому таймі кардинально не змінилася. Після перерви на заміну вийшли Сергій Лобойко, Беслан Абазов та Дмитро Куімов.

Уже після стартового свистка полтавці провели швидку атаку, де Кірпіченко знову  був дещо невлучним. Даниленко міг скористатися подарунком від захисників суперника, які вибили м'яч чітко під удар, проте голкіпер знову врятував свою команду,  витягнувши шкіряного з кута воріт. Стандарт міг завершитися голом у виконанні капітана Олександра Чижова, проте і цього разу м'яч у лічених сантиметрах розминувся зі стійкою.

Другий гол був лише питанням часу: на 51-й хвилині Горжуй отримав передачу, пробив, однак влучив у захисника, від якого  м'яч відскочив під удар Кірпіченку, котрий по-більярдному від стійки доправив снаряд у ворота - 2:0.

А до розгрому довів рахунок Андрій Місяйло. Він скористався просто жахливою помилкою голкіпера і оборонців, які вирішили перепасуватися біля власних воріт, а фактично віддали пас під удар нашому форварду - 3:0. Володимир Сисенко провів 4 заміни, давши зіграти хлопцям, які мають не так багато ігрового часу. На поле вийшли Віталій Старовойтов, Руслан Власенко, Роман Зоря та Дмитро Горбунов.

Один із хороших моментів мав Зоря, коли замикав простріл зліва, але відправив м'яч над поперечкою. Ще гострішу ситуацію створили гравці "Полтави" після штрафного: Даниленко навісив на Томенка, удар якого відбили захисники; на підбиранні зіграв Абазов, пробивши гарматним ударом  по воротах Якименка, проте голкіпер у падінні відбив снаряд. Фінальним акордом матчу міг стати удар у виконанні Дмитра Горбунова, однак влучність підвела форварда.

У підсумку  3:0 - СК "Полтава" громить кропивницьку "Зірку" в останній грі чемпіонату. Тепер на містян очікує принципове протистояння з "Олімпією" у боротьбі за Кубок області.