21 березня на НТБ "Металіст" відбувся фінальний матч турніру "Перша столиця". СК "Полтава" зустрічався зі знайомим для себе суперником, одним з найкращих аматорських колективів України - ФК "Вовчанськ".

Матч подарував багато емоцій та хороший динамічний футбол. Більше загострювали ситуацію біля воріт суперника саме наші хлопці. Вже на другій хвилині Антон Яременко вривався з флангу в штрафний майданчик, прострілював на Віталія Собка, однак м'яч пройшов повз адресата. Невдовзі після кутового був шанс забити у Вадима Підлепича, проте футболіст не зумів доправити м'яч у сітку. "Вовчанськ" більш-менш небезпечно відповів лише на 12-ій хвилині. П'єр пробивав з-за меж штрафного, однак дуже неточно. Удар Ікема теж став легкою здобиччю Анатолія Тимофєєва.

Чи не найкращий момент відкрити рахунок стався на 21-ій хвилині. Пономаренко з глибини робив закидання на Місяйла. Щоправда, м'яч до форварда потрапив, відскочивши від Євгена Радченка, тому удар в Андрія не вийшов. "Шкіряний" потрапив під ноги Антонові Яременку, який мав усі шанси доправити м'яч у порожні ворота, втім удар виявився трохи неточним.

Під завісу першого тайму Місяйло міг виходити на рандеву з голкіпером "Вовчанська", проте його зупинили захисники колективу з Харківщини. Арбітр порушення правил у цьому не вгледів і дозволив продовжити гру. М'яч залишився у полтавців, проте подача від Собка успіхом не увінчалася. Завершення першої 45-хвилинки було емоційним, і ледь не дійшло до бійки. Та хвилювання  вляглося,  й на перерву команди пішли за сухої нічиєї.

Другий тайм розпочався з небезпечного удару Андрія Місяйла з-за меж штрафного майданчика. Арсен Бєліменко зреагував на цей удар і дістав м’яч з-під поперечки, переправивши його на кутовий. Невдовзі містяни зробили серію кутових, один з яких завершився результативно. Знову активним учасником став Андрій Місяйло, він крутив м'яч від кутового прапорця. Але щоб довести момент до логічного кінця, Яременко підправив сферу у ворота, записавши гол до свого активу - 1:0.

Після пропущеного голу ФК "Вовчанськ" завівся й пішов активніше в атаку, проте зробити щось конструктивне довгий час не міг. Хитка перевага в один гол трималася до кінця матчу. Щоправда, СК "Полтава" міг щонайменше закріпити перевагу. Максим Горжуй увірвався у штрафний майданчик, віддав м’яч під удар Собку, який влучив у захисника. Атаку другим темпом продовжив Владислав Даниленко, але голкіпер суперника витягнув "шкіряного" з самого кута воріт.

А далі сталося те, чого очікували найменше. Спочатку у наші ворота призначили пенальті. Удар з точки реалізував Кирило Єрмошенко. А за лічені хвилини кутовий завершився рикошетом від Олександра Томенка у власні ворота - 1:2. Часу на те, щоб виправити ситуацію, залишалося зовсім обмаль.

У підсумку 1:2 - СК "Полтава" поступається ФК "Вовчанськ" у боротьбі за трофей на турнірі "Перша столиця".

"Перша столиця"

смт. Високий, фінал

21 березня

ФК "Вовчанськ" - СК "Полтава" 2:1 (0:0)

Голи: 0:1 - 54 Місяйло, 1:1 - 83 пен Єрмошенко, 2:1 - автогол 86 Томенко

ФК "Вовчанськ": Белименко, Борзенко, Покосенко, Радченко (Воловик, 64), Чепіга, Єрмошенко (Чаплаков, 90), П'єр ( Костюк, 57), Білий (Суханінський, 75), Мряченко (Якимменко, 64), Стрельников (Коваленко, 69), Ікем (Галушка, 71).

СК "Полтава": Тимовєєв, Савенков (Лобойко, 64), Підлепич, Карась, Бужин (Таранушич, 45), Даниленко (Томенко, 84), Пономаренко, Собко (Куімов, 79), Місяйло (Фоменко, 70), Горжуй, Яременко (Кірпіченко, 69).

Попередження: Бужин, 8, Білий, 26, Савенков, 45, Ікем, 45, Борзенко, 90+1.