16:02 07.09

Мінімальна перемога у бойовій грі з Вікторією

Полтавці здобули першу перемогу над Вікторією.

7 вересня у Полтаві на стадіоні Молодіжний відбувся матч 5 туру першої ліги, де СК Полтава приймав сумську Вікторію.

Команди давно знайомі одна одній, адже пройшли шлях від другої ліги до першої, а також регулярно проводять спаринги під час міжсезоння. В офіційних протистояннях команди зустрічалися тричі: двічі зіграли внічию, а один раз (ще в другій лізі) перемогу святкували сумʼяни.

До гри обидва колективи підходили без поразок, щоправда, й провели різну кількість матчів. Вікторія пропустила дві домашні гри, які не відбулися через затяжні повітряні тривоги у Сумах, ще у двох зустрічах першості святкувала  перемогу. Полтавці ж провели три поєдинки, де здобули дві перемоги та зіграли внічию.

Старт гри видався дуже динамічним. Уже на першій хвилині гравець Вікторії вривався у штрафний майданчик, але був відпрацьований Коцюмакою. У відповідь Плахтир зі штрафного пробивав, однак голкіпер парирував удар. На підбиранні зіграв Одарюк, який влучив у поперечину. А на 10-й хвилині командам довелося перервати матч через повітряну тривогу.

Після вимушеної перерви полтавці провели хорошу атаку. У боротьбі за верховий мʼяч Денис Галенков і захисник суперника Сасовський зіштовхнулися головами. Після зіткнення Денис не зміг продовжити матч через сильне розсічення, а замість нього вийшов Перебора.

Пауза не пішла на користь полтавців, і Вікторія організувала кілька напівмоментів. Господарі ж мали реальний шанс після кутового у виконанні Одарюка, але захисники винесли мʼяч за межі поля.

Після перерви полтавці провели вдалу атаку. Подача з правого флангу завершилася ударом головою від Марусича, однак голкіпер гостей упорався з епізодом, але тут виявився на добиванні Перебора - 1:0.

Полтавці грали за результатом і навіть мали шанси подвоїти перевагу, якби Стрельцов зміг перекинути голкіпера Литвиненка. Однак воротар гостей якимось дивом урятував момент. У підсумку 1:0 - СК Полтава перемагає та продовжує свою безпрограшну серію у перші лізі до 5 матчів.