Колос (Великі Сорочинці) - СК Полтава - 2:1 (1:0)

Колос: Чуваєв, Луценко, Томенко, Даценко (Зачипило, 74), Місяйло (Миць, 87), Реутов, Волошко (Ільчиш, 72), Голованьов (Марков, 78), Прядко (Соболєв, 56), Вовкодав, Зосенко (Близнюк, 83).

СКП: Тельнов, Власенко (Пономаренко, 60), Савенков, Чижов, Підлепич, Абазов (Червонцев, 56), Карась (Мороз, 56), Тимченко (Горбунов, 46), Горжуй (Полтавець, 56), Бакланов, Куімов.

Попередження: Волошко, Зосенко, Реутов, Томенко, Луценко — Мороз.

Арбітр - Андрій Павлюченко (Лубни).

Перший тайм пройшов майже без моментів. Команди за 35-градусної спеки більше турбувалися про захист власних воріт, аніж про повноцінний наступ на володіння суперника. Тому небезпечні епізоди можна було перелічити на пальцях однієї руки. Першими гостроту біля воріт суперника створили гості – після скидки головою Тимченка трохи не дотягнувся до м’яча Бакланов, а згодом Микита пробив головою повз ворота з декількох метрів. За першу половину тайму це все, що награли обидві команди. Хоча при абсолютно рівній грі «Колосу» все ж вдалося відкрити рахунок. Причому створили вони момент буквально з нічого. Луценко вкинув м'яч із-за бокової у штрафний майданчик полтавців, Прядко виграв «другий поверх» у Підлепича і переправив плямистого на дальню стійку, де Місяйло, за яким не встиг Савенков, ударом головою «розстріляв» Тельнова - 1:0.

Другий тайм активніше розпочали гості. Вони з перших хвилин великими силами кинулися на ворота Чуваєва. «Колос» повністю віддав ініціативу полтавцям, перейшовши на гру другим номером та намагаючись відповідати швидкими контратаками. Один із таких випадів завершився передачею на хід Андрію Місяйлу, який скористався помилкою Тельнова у грі на виході, перекинув м’яч через голкіпера і подвоїв перевагу своєї команди.

Чудовий шанс скоротити відставання полтавців мав Горбунов, який з’явився у другому таймі замість Тимченка, але його удар із декількох метрів пройшов повз ворота. Та все ж забити один гол у відповідь підопічним Володимира Сисенка вдалося у компенсований арбітром час. Вадим Підлепич виявився найспритнішим у штрафному майданчику суперника та відправив м'яч у ворота Чуваєва – 2:1.

На більше у гостей не вистачило часу.  Маючи величезну перевагу поперерві, полтавці, на жаль, так і не врятували гру.

Результати решти ігор 4-го туру: «Інваспорт» (Полтава) – «Великі Кринки» – 1:1 , «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) – «Лубни» – 1:0, «Локомотив» (Гребінка) – «Олімпія» (Савинці) – 0:3.