20:16 25.05

На мажорній ноті пішли у відпустку

Полтавці впевнено здолали Прикарпаття.

25 травня у заключному матчі чемпіонату СК Полтава вдома приймав Прикарпаття-ЗСУ.

Матч у Полтаві був заключним у чемпіонській групі, але не вирішував у турнірній боротьбі абсолютно нічого. За будь-якого результату жодна команда як не підвищувалася, так і не опускалася турнірними сходами.

До звітної гри полтавці підійшли з трьома втратами: через травму продовжує відновлюватися Богдан Шмигельський, пропускали гру через ушкодження Микола Бужин та Ігор Коцюмака. Тренерському штабу довелося вносити свої корективи у стартову одинадцятку. Так, у воротах удруге в сезоні отримав шанс зіграти Богдан Васецький. У захисті вперше за довгий час вийшов Вадим Підлепич. На флангах захисту зіграли Артем Перебора та Андрій Савенков. В опорній зоні зіграли Дмитро Плахтир та Святослав Шаповалов, а на вістрі атаки вийшов Олександр Вівдич.

Старт гри не був багатим на моменти, ще й на 11-й хвилині командам довелося піти на вимушену перерву через  загрозу ракетного удару. До цього Вівдич мав хороший шанс відкривати рахунок, але пустив м'яч повз дальню стійку воріт. У відповідь Хома перевірив пильність Васецького, який упевнено парирував удар.

Згодом Плахтир з рикошетом від Вівдича бив по воротах, але Бобинець відвів небезпеку. Натомість Рудюк пробив точно у Васецького, який знову відвів небезпеку. Та все ж полтавці домоглися свого, забивши на 34-й хвилині. Щербак відпасував на Одарюка, який набігав на м'яч, і пробив точно в ціль - 1:0.

Невдовзі Вівдич  після передачі від Горжуя замикав передачу головою і трохи схибив. А в наступному епізоді Олександр після подачі Плахтиря вже не схибив, замкнувши передачу головою у стилі найкращих футбольних симуляторів - 2:0.

Після перерви Олег Рипан спробував внести корективи у гру своєї команди, зробивши три заміни. Але це не дало своїх плодів. А от Горжуй на старті другого тайму довів перевагу до розгромної. Вівдич прострілив уздовж воріт, а Максим на дальній стійці розстріляв порожні ворота - 3:0.

До кінця гри полтавці тримали гру на власному контролі, проте забити більше не змогли, хоча свої епізоди мали ще щонайменше Одарюк та Щербак. Однак жодному вже не вдалося розписатися у воротах суперника. Дмитро взагалі отримав всі карти в руки, задля того, щоб стати одноосібним переможцем у бомбардирській гонці. Його прямий конкурент за цю перемогу Андрій Хома, за лічені хвилини до завершення основного часу, отримав вилучення. Граючи в більшості, Дмитро намагався взяти ініціативу на себе, але вирішальний гол так і незміг забити. У підсумку 3:0 - СК Полтава на мажорній ноті йде у відпустку. Після відпочинку команда збереться після 10 червня та розпочне підготовку до нового сезону.