29 січня на навчально-тренувальній базі ФК "Полтава" відбувся двосторонній поєдинок. Керманич полтавців Володимир Сисенко зміг перевірити боєм як футболістів, що працюють у команді давно, так і потенційних новачків.

Оскільки футболісти лише набирають оптимальні кондиції, то тренерський штаб прийняв рішення не навантажувати спортсменів максимально, а зіграти два тайми по 35 хвилин. Насамперед для того, щоб уникнути непотрібних на старті підготовчого процесу травм. Футболістів  поділили на дві команди з рівносильним складом  (їх відрізняли малинові та зелені манишки).

У першому таймі  жодна з команд не забила гол. А вже у другому таймі завдяки зусиллям Андрія Місяйла, а згодом  Віталія Собка "малинові" змогли відсвяткувати перемогу.

Далі за планом у містян контрольний поєдинок проти першолігового "Гірник-Спорту". Матч відбудеться 3 лютого, о 12:00, у Горішніх Плавнях .

СК "Полтава" (малинові) - СК "Полтава" (зелені) 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Місяйло, 2:0 - Собко

Зелені: ГНП, Савенков, Підлепич, Карась, ГНП (Власенко), Таранушич (Попов), Пономаренко, Абазов, Куімов, Фоменко, Тимченко.

Малинові: ГНП, Лобойко, ГНП, Власенко (ГНП), ГНП, ГНП, Собко, Даниленко, Горжуй, Місяйло, Кірпіченко.