16:24 16.09

Несподівана розв'язка в ендшпілі матчу

Полтавці втратили перемогу у поєдинку з Діназом.

16 вересня СК Полтава у рамках 8 туру першої ліги протистояв на виїзді вишгородському Діназу.

Полтавці підходили до звітного протистояння у статусіі лідера з триматчевою серією без поразок. Перегравши в минулому турі Гірник-Спорт, містяни опинилися на третій сходинці та впритул наблизилися до поточних лідерів. У господарів ситуація дещо інша: команда не може стабілізувати результати, тож знаходиться на 8-й позиції в групі Б.

Історія зустрічей клубів налічує лише два очні поєдинки. Відбулися вони минулого сезону, коли команди виступали у групі Вибування першої ліги. Тоді виїзний матч закінчився для полтавців нічиєю, а домашня гра - поразкою.

На звітний матч Володимир Сисенко зробив лише одну зміну у стартовому складі. Замість Іллі Ходулі, який у попередньому матчі зазнав ушкодження, вийшов у центрі захисту Владислав Клименко. Варто зазначити, що після ушкодження повернувся Богдан Шмигельський, щоправда, починав матч на лавці запасних.

Полтавці організували свій перший момент на 13-й хвилині гри. Копитов прокинув захисників, віддав пас на Мігунова, Олександр пробив, але Дмитроченко в стрибку парирував удар. Згодом уже Щербак мав карати захисників суперника за необачність, втім підробити м'яч під удар не зміг. Згодом Горжуй, який обікрав центрального захисника у карному майданчику, мав би розстрілювати ворота, але пустив м'яч вище.

Господарі активізувалися лише ближче до середини тайму. А найбільш реальний шанс забивати мав Новіков. Саме він узявся виконувати пенальті після фолу Даниленка у власних володіннях. Однак ралізувати удар з 11 метрів не зумів: просто блискуче зіграв Ігор Варцаба, парирувавши удар. А до кінця першої 45-хвилинки господарі спробували загострити ситуацію біля воріт Варцаба після кутового, але з ударом Кириченка голкіпер містян впорався.

Після перерви Володимир Сисенко здійснив одразу потрійну заміну. Усі зміни були спрямовані на атаку: Шмигельський вийшов замість Горжуя, Перебора - замість Мігунова, а Стрельцов - замість Вівдича.

І вже на перших хвилинах тайму хорошу нагоду виводити команду вперед мав досвідчений Євген Опанасенко, який ударом з-за меж штрафного майданчика цілив у дев'ятку, але пробив трохи вище воріт. Та гол був лише питанням часу. На 57-й хвилині у містян зіграли заміни: Шмигельський навісив до штрафного майданчика, а Стрельцов у боротьбі головою спрямував м'яч у сітку воріт. Для Євгена цей матч став 50-м у футболці СК Полтава. На додачу до всього, форвард перервав свій 12-матчевий безгольовий серіал у чемпіонаті.

Полтавці більше атакували, намагаючись закріпити перевагу. Суперник же виходив у поодинокі контратаки, найнебезпечніша з яких сталася на 77-й хвилині, коли Кобзар небезпечно пробивав, проте знову блискуче зіграв Варцаба.

Коли все йшло до фінального свистка і, здавалося, нічого вже не завадить містянам покласти чергові три очки у скарбничку, Діназ провів стрімку контратаку. Кобзар прострілив на Старенького, м'яч пройшов у частоколі ніг захисників і потрапив під удар капітану Діназа, який у дотик доправив його у сітку - 1:1.

До фінального свистка залишалося півтори компенсовані хвилини, але створити бодай гольовий епізод за цей час фактично не вдалося. У підсумку 1:1 - СК Полтава втрачає перемогу в грі з Діназом.