00:27 26.11

Нічия, яка дала можливість пробитися до чемпіонської п'ятірки

Полтавці втратили перемогу наприкінці зустрічі.

25 листопада СК Полтава зіграв на виїзді з ФК Чернігів.

Полтавці підходили до звітної зустрічі з п“ятиматчевою серією без поразок, чернігівці ж лише в минулому турі перервали безвиграшну серію, перемігши Гірник-Спорт.

Звітний матч не був взірцевим за володінням м'ячем полтавцями. До того ж "тигри" мали більше шансів відзначитися голом. Але в середині першої 45-хвилинки СК Полтава повів у рахунку. Копитов, який домінував протягом гри, після передачі Щербака вивів містян уперед.

Старт другої 45-хвилинки ознаменувався голом Щербака після передачі Бужина, яка призвела до другого взяття воріт.

Перевага у два м'ячі могла гарантувати місце у чемпіонській п'ятірці у той час, коли Діназ перегравав Металург із мінімальним рахунком. Та це все могло знівелюватися помилками полтавців у захисті. Так, на 82-й хвилині, коли гості були у більшості, Койдан після подачі зі штрафного від Пінчука скоротив відставання до мінімуму. А на останніх хвилинах гри  Романченко після вкидання ауту підловив містян на помилці - 2:2.

Часу ліквідувати втрачене залишалося обмаль, тому полтавцям фактично не вдалося нічого змінити. До того ж Щербак та Опанасенко отримали ушкодження, тому мали покинути поле.

У підсумку 2:2 - СК Полтава зіграв внічию з ФК Чернігів та здобув путівку до чемпіонської п'ятірки.

Перша ліга, група Б, 18 тур

ФК Чернігів-ШВСМ - СК Полтава 2:2 (1:0)

Чернігів, стадіон Юність

25 листопада, 12:00

Голи: 0:1 - 19 Копитов, 0:2 - 47 Щербак, 1:2 - 82 Койдан, 2:2 - 90+4 Романченко.

ФК Чернігів: Ширай, Шумило, Зенченко, Лакеєнко (Галстян, 88), Романченко, Бибік, Мироненко (Пінчук, 76), Койдан, Сердюк, Ментей (Безгубченко, 76), Федосов (Посмашний, 59).

НЗ: Школьний, Стрілець, Рощинський, Вересоцький, Вовк, Давиденко, Герасименко, Кривобороденко.

Головний тренер: Валерій Чорний.

СК Полтава: Варцаба, Бужин (Савенков, 79), Опанасенко (Клименко, 76), Ходуля, Мігунов (Коцюмака, 79), Даниленко, Копитов (Плахтир, 88), Горжуй, Щербак (Стрельцов, 79), Перебора, Вівдич.

НЗ: Тельнов, Васецький, Шаповалов.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

Попередження: Бибік (21), Ходуля (23), Опанасенко (25), Даниленко (65), Савенков (81).

Вилучення: Бибік, 68 (друга жовта картка)