СК "Полтава" у першій грі 1/2 фіналу Кубка Полтавської області розписав мирову з "Колосом" із Великих Сорочинців.

Матч був сповнений боротьби та емоцій. Як наслідок – чимала кількість попереджень та стандартів біля воріт обох команд.

Гол у роздягальню у виконанні Богдана Волошка дещо сколихнув полтавців, тому на другий тайм футболісти виходили ще більш вмотивованими. Та забити змогли лише єдиний гол. Взяття воріт до свого активу записав Роман Кірпіченко, котрий після перерви вийшов на заміну.

Під завісу зустрічі наші хлопці зазнали втрати на вістрі атаки: травмувався Андрій Місяйло. Він покидав поле не без допомоги колег по команді.

На останніх хвилинах гравці СК "Полтава" влаштували фінальний штурм воріт суперника, але реалізувати свої нагоди не змогли. У підсумку 1:1. Головна інтрига протистояння вирішиться уже в матчі-відповіді, який відбудеться наприкінці жовтня.