16:58 06.04

Нічия у грі з двома пенальті

СК Полтава провів два різні тайми та ледь не втратив очки з Кудрівкою-Нива (Бузова).

6 квітня у грі третього туру першої ліги група чемпіонська СК Полтава зустрічався в битві за шість очок з сусідом по турнірній таблиці - ФК Кудрівка-Нива (Бузова).

Старт фінального етапу першої ліги для ФК Кудрівка-Нива поки що видався не надто вдалим. У стартовому турі команда зазнала нищівної поразки від Лівого берега 5:1. А вже у наступному турі у гостях змогла здійснити сенсацію, відібравши очки в Інгульця - 0:0. Полтавці у чемпіонській групі ще теж не перемагали, хоча й провели дві гарних за змістом гри з Карпатами та Епіцентром. Якщо з львів'янами містяни відпустили перемогу, то в грі з Епіцентром під акомпанемент повітряних тривог команди так і не змогли забити голи - 0:0.

На звітну гру Володимир Сисенко не розраховував на двох гравців: Вадим Підлепич та Святослав Шаповалов досі відновлюються після ушкоджень. В іншому керманич полтавців здійснив кілька змін. Після дискваліфікації до гри повернулися Владислав Даниленко та Євген Опанасенко, які вийшли з перших хвилин у стартовому складі. У запасі ж залишилися Дмитро Плахтир та Владислав Клименко.

Старт гри видався динамічним. команди демонстрували гарні швидкості та проводили матч фактично без центра поля. А швидкий гол Максима Марусича після стандартного положення вселяв надії на впевнену перемогу полтавців. Надалі містяни тримали гру під своїм контролем і видавали чималу кількість атак на ворота Георгія Клімова. Втім до перерви забити більше не змогли.

А після перерви  на полі команду мовби підмінили. Спочатку, на думку арбітра, Перебора сфолив у власному карному майданчику проти Чепурненка, хоча на жодному з повторів неможливо побачити хоча б найменший контакт з гравцем, який атакував. Натомість можна прогледіти на старті цієї атаки поштовх у спину Максиму Марусичу, що залишилося поза увагою рефері. Удар з 11 метрів реалізував Тименко. А вже за хвилину господарі були попереду: удар метрів з 20 у виконанні Рогозинського завершився влучанням у ціль під дальню стійку. Ігор Варцаба кінчиками пальців дотягувався до м'яча, але врятувати ситуацію не зміг - 2:1.

З цього моменту у грі почалися гойдалки. Полтавці довгий час не могли віднайти свою нагоду забити, аж поки Володимир Сисенко не здійснив низку замін. Був момент у Стрельцова, коли він пробивав по воротах із-за меж штрафного, втім лише сколихнув каркас воріт. На останніх секундах основного часу господарі завалили у власному штрафному майданчику Володимира Одарюка. Арбітр вказав на точку, а удар з 11 метрів реалізував капітан полтавців Дмитро Щербак. До завершення компенсованого часу команди так і не змогли забити переможний гол. У підсумку 2:2 - бойова нічия з двома пенальті.

Наступний матч містяни проведуть у п'ятницю, 12 квітня. Вдома полтавці приймуть Агробізнес з Хмельниччини, який у звітному турі примудрився відібрати очки в Інгульця.

Перша ліга, чемпіонська група, 3 тур

Кудрівка-Нива (Бузова, Київська обл.) - СК Полтава 2:2 (0:1)

Буча, стадіон Ювілейний

6 квітня, 14:00

Голи: 0:1 - 8 Марусич, 1:1 - 54 пен. Тименко, 1:2 - 55 Рогозинський, 2:2 - 89 пен. Щербак.

Кудрівка-Нива: Клімов, Мамросенко (Тепляков, 46), Сердюк, Місюра (Ніколишин, 90+4), Гагун, Рогозинський, Гулько (Матвєєв, 71), Нехтій, Чепурненко (Вечурко, 20), Коркішко, Тименко (Кулик, 71).

НЗ: Льопка, Мігунов, Мачелюк, Фальковський, Захаревич.

СК Полтава: Варцаба, Коцюмака, Опанасенко, Ходуля, Бужин, Даниленко (Стрельцов, 73), Копитов, Перебора (Шмигельський, 58), Щербак, Одарюк, Марусич (Вівдич, 58).

НЗ: Тельнов, Васецький, Савенков, Плахтир, Пось, Клименко.

Попередження: Даниленко (17), Вечурко (70), Одарюк (84), Матвєєв (90+5).