23:30 07.05

Нічия з присмаком поразки

СК Полтава втратив перемогу над Буковиною.

7 травня у матчі 5 туру VBET UA Перша, група вибування, СК Полтава у гостях протистояв Буковині.

Це був найвіддаленіший виїзд для нашої команди: майже 13 годин у дорозі. До Чернівців містяни прибули за добу до гри.

Цей матч був важливим для обох колективів, адже зустрічалися четверта та шоста команди групи вибування. Якщо Буковина вже майже забезпечила збереження прописки у дивізіоні, то нашому колективу потрібно ще попрацювати над збереженням місця у VBET UA Перша. Від зони перехідних матчів, де нині перебуває Маріуполь, містян відділяло 4 залікові пункти, а від зони вильоту, де нині перебуває Гірник-Спорт, наш колектив відділяло 5 очок. Тому полтавцям конче необхідно було здобувати три очки та брати реванш у чернівчан.

У звітній грі полтавці не могли розраховувати на низку футболістів. Так, до лазарету потрапив після попереднього туру Вадим Підлепич. Досі не оговтався від травми й капітан містян Дмитро Щербак. Втім у звітному поєдинку повернулися Вадим Таранушич, Микола Бужин та Сергій Каретник, які вже залікували свої ушкодження.

Уже в дебюті зустрічі СК Полтава повів у рахунку. Після удару Копитова захисник буковинців зіграв руками у власному карному майданчику. Арбітр Єгор Кєвліч без сумнівів вказав на точку. Пенальті  реалізував Ян Костенко, котрий розвів голкіпера і м‘яч по кутах.

Не менш швидко містяни закріпили свою перевагу. Максим Горжуй грамотно на лінії штрафного майданчика скористався тим, що голкіпер далеко вийшов з рамки воріт, і в дотик перекинув воротаря, подвоївши перевагу полтавців.

Результат більш ніж закономірно відповідав духу гри. Містяни володіли ініціативою і встигли провести низку стандартів біля воріт суперника. Один із них міг завершуватися вдало другим темпом від Даниленка, але Владислав пустив м’яч занадто високо над воротами.

Та вже в середині першого тайму перший дзвіночок від суперника прилетів після кутового. Іван Пець зіграв головою, але, на щастя для полтавських уболівальників, схибив. У відповідь Ян Костенко бив здалеку, однак був неточним. На перерву колективи пішли за переваги нашого колективу.

У дебюті другого тайму Горжуй мав убивчий момент, який міг зняти всі питання про переможця у грі. Макс був на ударній позиції, але пробив прямо в захисника, який опинився на шляху польоту м’яча. Також була нагода у Копитова, який міг відзначитися у воротах своєї колишньої команди, проте вдарив вище воріт.

А далі матч перетворився на божевілля. Спочатку полтавці вимушені були відбиватися після штрафного біля власних воріт. А потім Ян Вічний пропустив доволі курйозний гол: він спробував головою вибити м'яч від воріт, але, замість того щоб відвести небезпеку, голкіпер відіграв на нападника Михайла Сергійчука, котрий довів відставання господарів до мінімуму. За лічені хвилини ще один ляп воротаря під час стандарту призвів до того, що в матчі було встановлено паритет. Незграбними діями Вічного скористався Пець.

Нічийний результат стимулював команди тримати високий темп гри. Та до результативних дій це так і не призвело. У підсумку 2:2 - полтавці, ведучи в рахунку, знову відпускають перемогу та відкладають питання збереження прописки в лізі до останніх турів першості.