СК "Полтава" найближчого вікенду зіграє кубковий матч із ФК "Великі Кринки", з яким змагалися зовсім нещодавно - в матчі першого кола чемпіонату. Тоді полтавці перемогли 2:0, а Олександр Пономаренко став автором одного із забитих голів. Про підготовку до матчу, що відбудеться у місті Глобине, та очікування від гри Олександр розповів у коментарі для клубного сайту.

Ми вже забули про ту гру (матч чемпіонату), готуємося до наступної. Розуміємо, що з кожним матчем буде все важче, адже суперник теж на нас ображений, що ми їх переграли. Думаю, вони теж налаштовуються на кубкове протистояння. Очікує важка гра, тому готуємося з подвійною силою. 

На твою думку, краще чи гірше для команди, що стартуєте саме з гостьової гри?

Я вважаю, що це не має великого значення. У будь-якому разі грати два поєдинки - вдома і на виїзді. 

Який настрій у команди на тренуваннях? Як готуєтесь, адже графік зараз не з легких: попереду кубкова гра, перенесений матч із "Олімпією" та матч-відповідь знову в Кубку?

Настрій хороший. Зараз на першому місці поточна гра, а вже до гри з "Олімпією" будемо готуватися після завершення поєдинку в Глобиному. Про "Олімпію" зараз не думаємо, більше концентруємося на грі з "Кринками". Будемо докладати всіх зусиль для перемоги.

Але графік все одно напружений...

Звичайно. Але він у всіх зараз такий, бо доводиться надолужувати пропущене через епідемію. Майже кожен колектив грає на третій день. Будемо звикати і сприймати це як звичний режим. Якраз підготуємося, щоб  втягнутися у такий графік тут,  у Кубкові, адже на аматорському чемпіонаті України гратимемо по середах. Ми звикнемо і так буде навіть краще.