18:00 10.02

Переграли перспективну молодь запорізького Металурга

Полтавці здобули перемогу в 3 турі Кубка Пожечевського-2023.

10 лютого СК Полтава провів другий спаринг на зимових зборах. Суперником містян став Металург-2 із Запоріжжя.

Молодь запорізького клубу вже встигла наробити шуму в цьому турнірі. У стартових двох іграх червоно-чорні впевнено здолали юнаків Ворскли. А за кілька днів до звітного протистояння встигли переграти Олімпію. Полтавці ж поки що провели лише одну зустріч, де зіграли внічию з Олімпією.

Полтавці прогнозовано грали першим номером. Однак реалізувати свої моменти змогли лише на 27-й хвилині. Горжуй прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика і зробив навіс на дальню стійку, де опинився Дрозд, який головою замкнув передачу точно в ціль. Черговий гол у виконанні новачка малиново-золотих.

На старті другого тайму одну з дебютних атак полтавці завершили знову на свою користь. Горжуй гарно обігрався з Дроздом, увірвався по самій стрічці у штрафний майданчик і знову здійснив навіс на дальню стійку, де цього разу вже Костенко проявив своє вміння забивати головою - 2:0.

Запоріжці мали бажання відквитати бодай один гол, тож повернули інтригу в зустрічі на 87 хвилині. Небезпечний стандарт біля полтавських воріт реалізував Страдс.

Утім шанс на інтригу в поєдинку розтанув у наступні хвилини. Стрімка атака полтавців завершилася виходом Яна Костенка назустріч голкіперу суперника, якого наш півзахисник упевнено прокинув і розстріляв порожні ворота - 3:1. А крапку в зустрічі вже на третій компенсованій хвилині поставив Євген Стрельцов, який красивим ударом у падінні через себе завершив подачу від Куімова.

Тож 4:1 - СК Полтава переграв Металург-2 і продовжує боротьбу за вихід у плей-оф турніру. Задля цього містянам необхідно здолати у наступному турі молодіжку Ворскли. Натомість металурги вже гарантували собі участь у півфіналі.

Кубок Пожечевського-2023

Група А, 3 тур

СК Полтава - Металург-2 (Запоріжжя) 4:1 (1:0)

Голи: 1:0 - 27 Дрозд, 2:0 - 47 Костенко, 2:1 - 87 Страдс, 3:1 - 90 Костенко, 4:1 - 90+3 Стрельцов