09:37 21.05

Переграли Прикарпаття і зберегли місце у першій лізі

Полтавці виконали турнірне завдання.

20 травня в Івано-Франківську СК Полтава у гостях зустрічався з ПФК Прикарпаття-ЗСУ.

Матч першого кола групи вибування закінчився мінімальною перемогою прикарпатців, тому до Івано-Франківська містяни їхали з метою взяти реванш. Ще й турнірна ситуація складалася таким чином, що будь-який результат, окрім перемоги, міг вартувати збереження у першій лізі чи відтермінувати інтригу до заключного туру.

Цього дня Володимир Сисенко не міг розраховувати на низку гравців. Дмитро Щербак та Вадим Підлепич досі відновлюються після травми, а Єгор Коваленко вибув  до кінця сезону. Порівняно з попереднім матчем керманич полтавців зробив єдину заміну: Богдан Бичков залишився на лаві, а Андрій Савенков після дискваліфікації повернувся у склад і виводив команду з капітанською пов'язкою.

Сам матч не був надвидовищним. Обидві команди хотіли у цьому турі виконати свої турнірні завдання: Прикарпаття - зберегти перше місце у групі, а полтавці прописку у першій лізі. Уже в дебюті зустрічі команди обмінялися епізодами біля воріт одна одної. Роман Барчук перебував на ударній позиції та цілив у ближній кут воріт Яна Вічного, а Євген Стрельцов пробивав у дальній кут воріт суперника і теж був неточним.

У середині тайму Замуренко теж намагався пробити під дальню стінку, однак голкіпер упорався з ударом, відвівши небезпеку. У відповідь Цюцюра пробивав з району 11-метрової позначки, однак Ян Вічний був на місці. А вже на 41-й хвилині полтавці повели в рахунку. Стрельцов асистував, а Ян Костенко розстріляв ворота суперника. На перерву команди пішли за мінімальної переваги містян.

Після паузи господарі перехопили ініціативу, тому територіальна перевага була на їхньому боці. За кількістю епізодів біля воріт прикарпатці теж переважали, але Ян Вічний цього дня надійно відпрацював у рамці. Самі містяни могли знімати всі питання про переможця за 7 хвилин до кінця гри, проте Дрозд з убивчої позиції був аж занадто неточним.

У підсумку 0:1 - полтавці мінімально переграють Прикарпаття-ЗСУ і зберігають місце в першій лізі. Тому вже заключна гра з Діназом перетвориться на формальність для обох колективів.