В 11 турі аматорського чемпіонату України СК "Полтава" відправився у гості до Каховки, де зустрічався з однойменною командою.

Напередодні матчу клуби перебували на сусідніх позиціях у турнірній таблиці, тому поєдинок можна було охрестити битвою за 6 очок. А переможець  впритул наблизився б до трійки лідерів. Полтавці відправилися на матч бойовим складом, хіба що пропускав гру Андрій Савенков, котрий  минулого туру зазнав ушкодження й поповнив лазарет колективу.

Перший тайм активніше розпочали містяни. Вони ж і відкрили лік забитим голам. Вадим Підлепич, який цього дня грав на позиції правого захисника, після стандарту відзначився взяттям воріт - 0:1.

Невдовзі форвард СК "Полтава" Андрій Місяйло подвоїв перевагу. А до перерви він же встиг оформити дубль та довести рахунок до розгромного - 0:3. До роздягальні команда Володимира Сисенка йшла за більш ніж переконливої переваги.

Після перерви наші хлопці голів уже не забивали, натомість один раз пропустилиу свої ворота. Це відбулося ближче до середини другої 45-хвилинки. Гол у доробку Кінгслі Та цей гол не засмутив полтавців, які в підсумку святкували перемогу - 1:3. Завдяки цій звитязі "Полтава" відірвалася від "Каховки" на 4 очки та продовжує боротьбу за потрапляння у трійку лідерів.