Лубни: Луговенко, Захарчук, Якименко, Величко, Загоруйко (Попадич, 82), Павленко (Єресько, 42), Голуб (Шоха, 79), Петренко, Сухонос (Артеменко, 71), Ліхтанський, Сірий.

СКП: Тельнов, Власенко (Червонцев, 46), Підлепич, Чижов, Савенков, Абазов (Тимченко, 57), Пономаренко (Мороз, 70), Горжуй (Полтавець, 87), Карась, Куімов, Кірпіченко (Горбунов, 69).

Попередження: Петренко, Сірий, Якименко  – Чижов.

Арбітр — Віктор Чернишов (Кременчук).

Перший тайм пройшов за переваги більш досвідчених гостей. СК «Полтава» повністю контролював хід гри, але з моментами до пори — до часу відверто не складалося. За перший тайм полтавці створили три небезпечних моменти.  Спершу Куімов зробив простріл на Горжуя, але у Максима не вийшло переправити м’яч у ворота. А згодом два моменти, щоб відзначитися були у Романа Кірпіченка. І якщо у першому епізоді м'яч після удару нападника пройшов повз ворота, то у другому він просто зобов'язаний був відкривати рахунок. Максим Горжуй розібрався зі своїм опонентом на лівому фланзі та зробив навісну передачу у штрафний майданчик. Кірпіченко пробив по воротах, але голкіпер лубенців парирував удар перед собою. Роман кинувся на добивання, але разом із Пономаренком вони завадили один одному — і м’яч замість того, щоби влетіти у сітку, влучив у стійку...

І другий тайм був за підопічними Володимира Сисенка. Вже в дебюті другої половини небезпечно пробивав Олег Червонцев, який з’явився після перерви замість Руслана Власенка. Майже одразу на дальній удар наважився Євгеній Карась. Здавалося, що постріл півзахисника не створить особливих проблем для голкіпера господарів, але Луговенко не зміг приборкати м’яч після рикошету від газону і перевів його на кутовий. Стандартні положення були серйозною зброєю полтавців у другому таймі. Саме після розіграшів штрафних та кутових виникала шалена напруга у штрафному майданчику лубенців.

Однак вирішальною стала позиційна атака на 77-й хвилині, яку вдало завершив все той же Червонцев. Карась зробив закидання у штрафний майданчик, м’яч після рикошету потрапив до Олега і він несильно, але влучно пробив у дальній від голкіпера кут — 0:1.

Після забитого голу гості трохи заспокоїлися, довівши матч до логічного завершення.

Ця перемога дозволила команді на проміжному фініші посісти другу сходинку турнірної таблиці. Чемпіонат бере місячну паузу, яка буде заповнена матчами Кубку Полтавщини. Нагадаємо, що на попередньому етапі зійдуться виключно представники першої ліги, тому СК «Полтава» буде вільна від ігор.

Втім, команда не збирається розслаблятися і вже у середу, 29 липня, провде контрольний поєдинок в Охтирці проти «Альянсу» з Липової Долини. Представник Сумщини фінішував на третій сходинці у Другій лізі вітчизняного футболу і готується до матчів плей-офф за право грати у Першій. А для полтавців це ще одна можливість перевірити свої сили на тлі класного опонента.

Результати решти матчів туру: «Локомотив» (Гребінка)  – «Колос» (Великі Сорочинці) — 0:2, «Олімпія» (Савинці)   – «Великі Кринки» (Великі Кринки) — 3:0, «Інваспорт» (Полтава) – «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) – 2:1.