02:04 08.08

Перервали триматчеву серію без перемог

СК Полтава здолав у Києві ФК Лівий берег

У рамках другого туру першої ліги СК Полтава протистояв Лівому берегу.

Полтавці мали приймати вдома команду із Києва. Однак наш клуб виступив з ініціативою змінити господаря матчу, а матч 2-го кола з киянами провести у Полтаві. Це пов'язано з аномальною спекою, адже за температури повітря до 40 градусів за Цельсієм на штучному газоні стадіону Молодіжний температура поверхні поля сягатиме 65-70 градусів, що унеможливлює проведення матчу без ризику для життя та здоров'я усіх учасників.

Команди раніше вже записали до свого доробку одну очну зустріч. Два роки тому у рамках Кубка України полтавці в екстратаймі поступилися 1:0. Взяти реванш у Лівого берега полтавцям було необхідно, мов кисень. І не лише тому, що тоді футбольна доля розпорядилася дещо не на користь нашої команди. Містянам конче потрібно було перемагати, щоб довести всім хейтерам, що результат першого туру був прикрою випадковістю, а не закономірністю.

Ще до матчу фаворитом були саме господарі поля. І вже в перші десять хвилин кияни створили низку моментів біля воріт Варцаби. Полтавці ж вичікували свого шансу. І така нагода з’явилася наприкінці першого тайму. Стрельцов у штрафному майданчику прокидував суперника, однак, перебуваючи на ударній позиції, був зупинений своїм візаві за межами правил. Арбітр без роздумів вказав на точку. А удар з 11 метрів реалізував Шмигельський.

У другому таймі полтавці видали низку хороших відрізків, у які зуміли забити. Спочатку Опанасенко опинився на ударній позиції і заніс м‘яч до воріт суперника після подачі від кутового прапорця. А розгром встановив Перебора після філігранного пасу від Щербака.

Маючи більш ніж комфортну перевагу, наші хлопці зуміли її утримати. І цю перемогу не зміг засмутити навіть гол від Копитова, який ненароком спрямував футбольний снаряд у власні ворота.

У підсумку 3:1 - СК Полтава здолав Лівий берег, перервавши триматчеву серію без перемог в офіційних іграх. Далі наш колектив зіграє з ФСК Маріуполь. Матч відбудеться вже цієї п’ятниці у Борисполі.

Чемпіонат України з фуболу

Перша ліга, група Б

2 тур

Київ, стадіон Лівий берег

Лівий берег (Київ) - СК Полтава 1:3 (0:1)

Голи: 0:1 - 34 пен. Шмигельський, 0:2 - 63 Опанасенко, 0:3 - 69 Перебора, 1:3 - 76 аг Копитов.

Лівий Берег: Чернятинський, Астахов, Андрієшин (Слотюк, 33), Якимів, Дударенко, Дедух, Співаков (Репета, 46), Когут М, Когут І (Куліш, 75), Войцеховський (Синиця, 61), Сухоручко (Литовченко, 61).

НЗ: Чеботарьов, Сташків, Самар, Голуб, Янковський, Вакуленко, Биков.

Головний тренер: Віталій Первак.

СК Полтава: Варцаба, Коцюмака, Ходуля, Опанасенко, Савенков (Мігунов, 79), Даниленко (Плахтир, 90+5), Копитов, Перебора (Горжуй, 79),  Шмигельський, Щербак, Стрельцов.

НЗ: Тельнов, Васецький, Гарнага, Підлепич, Пось.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

Попередження: Астахов, 13, Андрієшин, 27, Даниленко, 39, Копитов, 82, Якимів, 90+2, Щербак, 90+4.