19:34 27.01

Перевірили сили у двосторонці. ВІДЕО

У міжсобойчику перемогу святкували малинові.

27 січня СК Полтава провів двосторонній поєдинок. Команда була поділена на два рівносильні склади малинових і салатних. Час гри тренери трохи зменшили і замість звичних 2 по 45 зіграли матч 2 по 40 хвилин. Окрім основної обойми команди, тренери змогли перевірити боєм і потенційних новачків.

Сьогодні не змогли проявити себе кілька гравців. Зокрема Павло Пастухов і Вадим Таранушич нині відновлюються після травм, Антон Яременко напередодні занедужав.

Загалом матч перетворився на повну домінацію футболістів у малинових манишках. Уже в дебюті зустрічі Щербак і Стрельцов покарали Петриченка за необачну гру біля власних воріт. Дмитро вибив м'яч з-під ніг Богдана, а Євген доправив м'яч у сітку. Вже під завісу першого тайму дубль оформив Стрельцов: красивим ударом з лінії штрафного майданчика форвард поцілив точно у дев'ятку воріт.

Уже у другому таймі до розгрому довів рахунок Сергій Каретник, який головою замкнув передачу партнера по команді з правого флангу. Зберегти інтригу спробував Стрельцов, який, до речі, у другому таймі грав уже за салатних. Він ударом зі штрафного не залишив жодних шансів для Яна Вічного. Та це не допомогло його партнерам. Адже Дмитро Копитов, потенційний новачок та Максим Горжуй зуміли відзначитися по голу у воротах Петриченка - 6:1. Салатні зуміли лише відіграти один м'яч і знову зусиллями Стрельцова, котрий виконав філігранний удар у дальній кут воріт з меж карного майданчика. У підсумку 6:2 - малинові здобули перемогу.

Далі команда продовжить підготовчий процес. А вже на початку лютого візьме участь у зимовому турнірі Кубок Пожечевського-2023.