14:49 04.09


Підсилення на воротарській позиції та в півзахисті


Вітаємо в команді

СК "Полтава" підсилився ще двома новачками. Якщо Яна Костенка вбоілвальники вже бачили у бою, коли він дебютував у попередньому турі в матчі проти "Енергії", то голкіпер Богдан Периченко  долучився до колективу "містян" лише кілька днів тому.

Богдан Петриченко — голкіпер

Голкіпер народився 6 березня 1996 року в селі Олексіївка Нікопольського району. Вихованець школи донецького "Олімпіка". Там футболіст пройшов шлях виступів від U-14 до U-17. На професіональному рівні розпочав кар'єру у сезоні 2013/14 років. Саме тоді він потрапив у структуру запорізького "Металурга". Виступав за молодіжну та юнацьку команди запоріжців. У 2016 році поповнив склад "Нікополя". За колектив з Дніпропетровщини Богдан провів три з половиною сезони. Дебютував на професіональному рівні 10 квітня 2016 року у матчі проти чернівецької "Буковини". Свій перший матч провів на нуль, а поєдинок завершився безгольовою нічиєю. Влітку 2019 року перейшов до запорізького "Металурга", який на той час грав у першій лізі. У складі "металургів" провів два сезони. Влітку цього року перейшов у херсонський "Кристал", який покинув за згодою сторін. Зараз отримав пропозицію від СК "Полтава". 

Ян Костенко — півзахисник

Півзахисник народився 4 липня 2003 року. Вихованець полтавської "Ворскли". Був у складі молодіжної та юнацької команди "зелено-білих". У сезоні 2019/20  дебютував і за основну команду. Перший матч у кар'єрі відбувся 19 липня 2020 року проти СК "Дніпро-1". Ігрового часу юний футболіст отримав зовсім мало - лише 2 хвилини. Торік у складі юнацької команди "Ворскли" відзначився голом у ворота "Шахтаря". За СК "Полтава" дебютував у матчі 6 туру проти "Енергії" з Нової Каховки. Там зміг віддати результативну передачу.