18:45 26.05

Пішли на літню перерву на мінорній ноті

Полтавці програли Діназу.

26 травня у матчі 8 туру VBET UA Перша СК Полтава вдома приймав ФК Діназ із Вишгорода.

Якщо уболівальники мріяли про інтригу в останньому турі VBET UA Перша, то цього не сталося. Усі аутсайдери цьогорічної першості визначилися ще у попередньому турі. Полтавці минулого тижня завдяки перемозі над Прикарпаттям зберегли місце у дивізіоні і вже гарантовано наступного сезону знову стартують у VBET UA Перша. Щодо Діназа, то колектив Олександра Головка ще раніше забезпечив собі місце у першій лізі.

Полтава - одна з найбільш недомашніх команд ліги. У 2023 році містяни не змогли перемогти у жодному домашньому поєдинку. А остання перемога у власних стінах датується ще 2 листопада 2022 року, коли полтавці в обласному дербі переграли Гірник-Спорт. Загалом безвиграшна серія на власній арені тягнеться вже 4 матчі.  Якщо полтавці цього сезону не домашній клуб, то Діназ можна назвати абсолютно не гостьовою. Колектив із Київщини не міг перемогти у гостях упродовж семи матчів (одна нічия і шість поразок). А от удома підопічні Олександра Головка набрали левову долю очок, зокрема і на другому етапі змагань.

Перед звітною грою керманич полтавців Володимир Сисенко не зміг розраховувати на низку футболістів. Троє гравців - Вадим Підлепич, Єгор Коваленко та Дмитро Щербак - досі відновлюються. Також через дискваліфікацію пропускали матч Максим Горжуй та Євген Стрельцов. У гостей через дискваліфікацію пропускав поєдинок  Данило Кіріченко, який у грі першого кола зрівняв рахунок у матчі з полтавцями.

Старт гри впевненіше почали саме господарі. Полтавці володіли м'ячем та мали кілька нагод відзначитися. Уже в дебюті зустрічі Павло Замуренко добряче струсонув поперечину воріт. Костенко встиг на добивання, але м'яч не ліг на ногу.

Згодом уже Копитов перевірив пильність воротаря гостей Дмитроченка, але кіпер у стрибку парирував удар. Ще один шанс був у Яна Костенка, однак його удар фактично з лінії винесли захисники Діназа. А під кінець гри Ян Костенко все ж забив, щоправда, з пенальті. Соловйов зіграв рукою у власних володіннях, і арбітр одразу вказав на точку. Гол у роздягальню, здавалося, додасть упевненості містянам. І момент Бужина вселяв надію, проте Микола пустив м'яч вище воріт.

Другий тайм знову видася невдалим для містян. Перший дзвіночок біля воріт Вічного продзвенів на 55-й хвилині. Білоус з лінії штрафного поцілив у поперечину. Згодом уже Вічному довелося попрацювати після удару Оринчака. А потім ще раз Білоус сколихнув каркас воріт полтавців.

А далі Діназ зрівняв рахунок. На 71-й хвилині захисники не втримали Мораренка, який розстріляв ворота. За лічені хвилини він же вивів гостей уперед. Чи були шанси у полтавців врятуватися від поразки? На жаль, ні. Тож 1:2 - містяни йдуть у відпустку на мінорній ноті. Однак це не завадить їм наступного сезону піти у другий похід VBET UA Перша.