21:27 17.07

Показали два різних тайми: у обласному дербі поступилися "Гірник-Спорту"

Полтавці провели останній спаринг перед стартом сезону в другій лізі.

СК "Полтава" провів спаринг на стадіоні "Юність" у Горішніх Плавнях, де протистояв місцевому "Гірник-Спорту", який виступає у першій лізі.

Для обох команд гра була останньою перед стартом сезону. Полтавці провели якісні збори, де поспарингувалися переважно з командами, які виступають у дивізіонах рангом вище.

Гра із середняком першої ліги починалася більш ніж обнадійливо. Підопічні Володимира Сисенка частіше атакували  і неодноразово створювали загрозу біля воріт суперника. Свої нагоди мали Горжуй та Даниленко. Максим у своєму епізоді міг забивати, однак м'яч з рикошетом від захисника потрапив у руки голкіперу. А от Владислав міг завершувати свій епізод ударом з лету, щоправда, м'яч зрізався з ноги нашого півзахисника.

Згодом простріл уже з правого флангу міг монетизуватися в забитий гол, але Антонові Яременку не вдалося спрямувати м'яч головою у ворота, а Євген Стрельцов не встигнув на замиканні. Та все ж Євген отримав свій шанс хвилинами пізніше. Контрвипад "малиново-золотих" завершився виходом один на  два, де нашому форварду не залишалося нічого іншого, як доправляти м'яч у сітку - 0:1.

Подвоювати перевагу міг найрезультативніший гравець містян на зборах Максим Горжуй. Та футбольний снаряд просвистів після його удару над дев'яткою воріт "гірників". А під завісу тайму Максим був вимушений  покинути поле після грубої гри проти нього з боку суперника.

Після перерви гра перевернулася з ніг на голову. Полтавці, які мали перевагу не лише в рахунку, а й на полі, віддали ініціативу суперникові. Як наслідок, швидкий камбек господарів у виконанні Єгора Твердохліба, котрий записав цього дня до свого активу дубль. А разом з ним відзначився й потенційний новачок ФК "Гірник-Спорт".

Полтавці ж, попри заміни, так і не змогли зберегти інтригу в матчі. Тож 3:1 - СК "Полтава" поступається в заключному спарингу перед стартом дебютного сезону в другій лізі. Вже наступного вікенду містяни розпочнуть сезон матчем проти ФК "Суми".