17:29 02.02

Полтава та Маріуполь голів не забивали

Зіграли внічию з колегою по дивізіону.

2 лютого у 2 турі Зимового кубка Асоціації футболу Полтавщини СК Полтава зустрічався з колегою по дивізіону - ФСК Маріуполь.

Зустрічі з ФСК Маріуполь завжди відзначалися принциповістю та безкомпромісністю, а команди вже давно стали принциповими суперниками. Лише цього сезону клуби зустрічалися двічі: раз зіграли внічию, а раз програли маріупольцям. Загалом же команди на різному рівні зустрічалися шість разів: двічі перемогу святкували полтавці, двічі - маріупольці, а дві гри завершилися внічию.

Нині ФСК Маріуполь проводить перший навчально-тренувальний збір у Полтаві. Команда лише на першому тижні підготовки, тому, як і полтавці, лише набирає функціональну форму. Перший тур Зимового кубка АФП номінальні господарі пропускали, тому гра з нашим колективом стала дебютною на цьому етапі підготовки. Полтавці ж встигли провести зустріч першого туру, де не зовсім закономірно поступилися друголіговому ФК Тростянець.

Як і в першій грі турніру, Володимир Сисенко використав два абсолютно різні склади (лише голкіпер Ігор Варцаба провів усі 90 хвилин). У стартовій одинадцятці, порівняно з попереднім матчем, тренер зробив одну заміну: замість Богдана Шмигельського вийшов Максим Горжуй, котрий відновився від ушкодження.

Перша 45-хвилинка не була багатою на епізоди. Полтавці намагалися встановити контроль над м'ячем і за рахунок цього відшукати свої нагоди біля воріт гостей, однак перший небезпечний момент виник саме біля воріт Варцаби. Наш голкіпер зумів перевести м'яч на кутовий. У відповідь Щербак після подачі від Перебори головою міг доправити м'яч під стійку, але голкіпер маріупольців зумів забрати м'яч до рук. Згодом Горжуй не зовсім точно зіграв головою у завершальній стадії атаки.

Під завісу тайму реальний шанс відзначитися мали біло-чорні. Ходуля завершував подачу від кутового ударом у дотик, але захисник маріупольців опинився на лінії воріт і відбив м'яч. А на останніх хвилинах гри Варцабі знову довелося вступити в гру: він парирував у стрибку удар суперника з лінії штрафного майданчика.

Після перерви склад полтавців докорінно змінився. На старті другої 45-хвилинки команди знову обмінялися нагодами. Варцаба парирував удар з кута штрафного майданчика. А Шмигельський зі штрафного трохи схибив, пустивши м'яч поруч з каркасом воріт. Згодом Коваленко був на ударній позиції, але пробив занадто неточно. Усі старання команд так і не увінчалися успіхом. У підсумку 0:0 - безгольова нічия у другому турі Зимового кубка АФП. Наступна гра відбудеться 6 лютого. Суперником містян буде Ворскла U-19.

Зимовий кубок АФП, група А, 2 тур

ФСК Маріуполь - СК Полтава 0:0

Полтава, стадіон Молодіжний

2 лютого, 12:00

СК Полтава (1 тайм): Варцаба, Бужин, Мігунов, Даниленко, Копитов, Ходуля, Опанасенко, Перебора, Щербак, Горжуй, Вівдич.

СК Полтава (2 тайм): Варцаба, Савенков, Клименко, Підлепич, Пось, Коцюмака, Плахтир, Коваленко, Шмигельський, Шаповалов, Литюк.

Головний тренер: Володимир Сисенко.