7 березня полтавці завдяки голу Юрія Фоменка перемогли представника аматорського чемпіонату країни — «Тростянець».

Турнір «Перша столиця». 1 тур

СК Полтава — Тростянець — 1:0

Гол: Фоменко 12.

СКП: Тельнов, Власенко, Карась, Підлепич, Савенков, Пономаренко, Бакланов, Куімов, Фоменко, Шмиголь, Горбунов.

На заміну виходили: Абазов, Горжуй, Гутиря, Червонцев, Зоря.

У стартовому поєдинку турніру, матчі якого граються у форматі двох таймів по 40 хвилин на НТБ «Металіст» у Високому, полтавці здолали представника Сумщини. Єдиний, і як виявилося, переможний гол забив після сольного проходу форвард Юрій Фоменко.

Перший тайм пройшов у цікавій та рівній боротьбі, і «Тростянець» мав свій шанс ближче до перерви, але ним не скористався. Обидві команди діяли на гарних швидкостях та з великим бажанням.

Команда Володимира Сисенка домінувала після перерви, створила декілька гольових нагод, але у завершальній фазі атак футболістам забракло влучності.

В іншому поєдинку ігрового дня у цій групі «Вовчанськ» здолав опір збірної африканських студентів-радіоелектроників — 3:0.

У суботу, 14 березня, СК «Полтава» у матчі другого туру гратиме з фаворитом змагань — «Вовчанськом». Початок матчу — 12:00.