18:34 18.05

Полтавці не змогли здолати "Агробізнес"

Полтавці зазнали пʼятої поспіль поразки.

18 травня у грі 9 туру чемпіонської групи першої ліги СК Полтава на виїзді протистояв волочиському Агробізнесу.

У гості до аграріїв містяни їхали без двох гравців: ушкодження зазнав захисник Євген Опанасенко, продовжує відновлюватися Богдан Шмигельський. Також не був присутній через стан здоровʼя головний тренер полтавців Володимир Сисенко. У господарів теж було не без втрат: напередодні травмувався основний голкіпер Агробізнесу Андрій Попович.

У звітному протистоянні тренери обох колективів здійснили кілька замін. У полтавців на правому фланзі захисту вийшов Пось замість Бужина, а у воротах свою дебютну гру на рівні першої ліги провів голкіпер Богдан Васецький, який змінив у рамці Ігоря Варцабу. У господарів Олександр Чижевський замінив травмованого Поповича Хмеловським, а також, порівняно з попереднім матчем, випустив Мячина, Сливу, Теплого та Кузьмина замість Даценка, Квасного, Леня, Войтіховського.

У полтавців гра не клеїлася в ід старту. І перший тривожний дзвіночок біля воріт Васецького пролунав на 5-й хвилині. Галенков на дальній стійці замикав передачу з правого флангу, на щастя, нашого голкіпера виручила стійка. Однак на 20-й хвилині зустрічі стандарт біля наших воріт завершився невдалою грою Ходулі: мʼяч після контакту з ним влучив у стійку і залетів у ворота - 1:0.

Не можна сказати, що полтавці відсиджувалися у захисті, але й похизуватися великою кількістю моментів навряд чи могли. Загострював ситуацію Марусич, але його простріл блокували захисники. Намагався перевірити пильність Хмеловського Даниленко, проте був неточним.  А вже на 25-й хвилині містяни були вимушені виймати мʼяч із власних воріт удруге. Кузьмин пробив здалеку і влучив у ворота; не обійшлося без рикошету від Ходулі, що ускладнило Васецькому шанси парирувати удар. А до перерви Кузьмин оформив дубль, пробивши з-під Клименка, і довів рахунок до розгромного.

Ситуація на полі складалася не найкращим чином, тому Ігор Тимченко після перерви вніс одразу три заміни: Марусича змінив Вівдич, Горжуя - Перебора, а Пося - Бужин. Заміни значно освіжили гру полтавців, які були сконцентровані більше на ворота суперника. Почали зʼявлятися моменти та гострота у володіннях Хмеловського.

Уже на старті другої 45-хвилинки Одарюк з радіуса потужно бив по воротах господарів, але був трохи неточним. Згодом Володимир мав убивчий шанс, якби приборкав мʼяч після пасу від Щербака. Сам Дмитро згодом на замасі прибирав свого опонента та відкривав собі простір для удару, проте мʼяч пішов повз ворота.

Своїм старанням містяни показали, що повернулися в гру. А незабаром на 63-й хвилині довели це ще й діями. Перебора навісив з лівого флангу до штрафного майданчика суперника, захисник аграріїв вибив головою мʼяч прямо під ноги Одарюку, а Володимир цього разу вже не схибив - 3:1.

Ситуація на полі ставала більш напруженою, та й господарі почали припускатися помилок. До того ж, Одарюк після забитого голу спіймав кураж та мав ще кілька  вбивчих епізодів. Спочатку стріляв у дальній кут воріт Хмеловського, де голкіпер кінчиками пальців зміг підкоригувати політ мʼяча, а потім бив уже в фактично порожні ворота, але захисник Агробізнесу дивом урятував ситуацію та вибив мʼяч майже з лінії воріт.

На 79-й хвилині полтавці взагалі мали нагоду заробити небезпечний штрафний удар. Копитов пробивав і влучив у руку капітанові аграріїв Білому, але арбітриня не вгледіла в цьому криміналу і дозволила грати (до речі, матч обслуговувала суто жіноча бригада арбітрів).

Попри всі намагання врятувати ситуацію, полтавцям так і не вдалося відіграти втрачене у першому таймі. У підсумку 3:1 - містяни впʼяте поспіль поступаються та опускаються на останнє місце в чемпіонській групі першої ліги. У заключній грі сезону СК Полтава вдома прийматиме Прикарпаття. Матч відбудеться наступної суботи, 25 травня, о 13:30.