16:39 09.04

Полтавці у меншості поступилися Буковині

Напружений матч завершився на користь гостей.

9 квітня СК Полтава провів дебютний матч весняної частини сезону. У першому турі VBET UA перша група вибування полтавці приймали чернівецьку Буковину.

Зустріч цих колективів стала дебютною, адже раніше команди не перетиналися на футбольному полі ні в офіційних зустрічах, ні в контрольних поєдинках.  А от свій слід у складі суперника встиг залишити полтавець Дмитро Копитов. Свого часу, у сезоні 2020/21, Дмитро захищав кольори Буковини. Тоді за чернівецьку команду футболіст зіграв 8 поєдинків (718 хвилин). На старті другого етапу команди розташовувалися на сусідніх сходинках та мали однакову кількість очок. Тому звітний матч був важливим з точки зору майбутньої турнірної боротьби.

У звітному протистоянні полтавці не могли розраховувати на трьох гравців: Єгор Коваленко та Дмитро Щербак відбувають дискваліфікацію, а Ян Костенко пропустив матч через стан здоров'я (напередодні гри півзахисник занедужав).

Стартові хвилини продемонстрували, що обом колективам не буде легко. Команди демонстрували активний футбол. А  вже один із перших стандартів біля воріт Яна Вічного завершився голом. Подача від кутового прапорця першим темпом не пройшла, однак Михайло Сергійчук, який вирвався з-під опіки Максима Горжуя, задав другий темп  і пробив точно в ціль - 0:1.

Майже одразу полтавці могли відіграватися. Горжуй пробивав з кута штрафного, але голкіпер гостей прибрав м'яч до своїх рук. На 33-й хвилині вже рятувати свою команду мав Ян Вічний. Голкіпер полтавців зумів упоратися з дальнім ударом Артема Данилюка, котрий цілив точно в кут. А далі стався епізод, який і вплинув на подальшу долю матчу: Бужин зірвав атаку Сергійчука і побачив перед собою червоне світло, залишивши команду в меншості. Штрафний після порушення виконав Палагнюк, який пробив повз ворота.

До свистка про завершення першого тайму гості мали ще не одну нагоду відзначитися, але ситуацію рятував Ян Вічний. А вже після перерви полтавці змогли навіть дещо зламати хід гри та зрівняти рахунок. Горжуй зліва навісив до штрафного, Пось скинув під удар Стрельцову, а Євген головою доправив м'яч у сітку - 1:1.

Та нічийний рахунок протримався менше 10 хвилин. Бичков не втримав Скрипника на правому фланзі. Гравець Буковини пройшов флангом і увірвався до штрафного майданчика, де на замахові прибрав захисника і пробив чітко в дальній кут воріт Вічного -1:2.

Хоч і залишалося ще 20 хвилин до кінця матчу, але за цей час полтавці так і не змогли відновити рівновагу та хоча б зачепитися за нічию. У підсумку 1:2 - СК Полтава поступається Буковині у першому з восьми весняних матчів.