18:27 23.02


"Полтавська весна-2022": "Кремінь" розгромив юнаків "Ворскли" у стартовому матчі


Молодь полтавців не змогла нічого протиставити омолодженим кременчуківцям.

У стартовому матчі турніру "Полтавська весна-2022" зустрічалися команди "Ворскла" U-19 та кременчуцький "Кремінь".

Полтавці провели плідні збори і зараз готуються до поновлення сезону в чемпіонаті України. Цього сезону одна частина молоді їздила на збори до Туреччини, а друга (молодий запас під брендом U-19) грала у матчах Кубка Віктора Пожечевського. Сьогодні ж "зелено-білі" грали змішаним колективом. У "Кременя" нині омолодження складу. Колектив провально провів осінній відтинок змагань у першій лізі і взимку вирішив дати шанс проявити себе багатьом молодим виконавцям. Так, днями кременчуківці підписали п'ятьох гравців віком від 18 до 21 року.

Протистояння двох молодих колективів було динамічним. Команди не стояли на місці і демонстрували часто комбінаційний футбол. Та все ж наявність більш досвідчених гравців у "Кременя" далося взнаки у фінальному результаті. Відкрив рахунок один із новачків - Родіон Лісняк, який розстріляв фактично порожні ворота "ворсклян". 

У другому таймі ситуація суттєво не змінилася, а "Кремінь" лише збільшив свою перевагу. Зіграла зв'язка футболістів, які в команді досить давно. Ексворсклянин Денис Галата відпасував на Максима Навроцького, який і доправив м'яч до цілі. А крапку в розгромі поставив ще один новачок колективу - Сулейман Сейтхалілов, котрий зі штрафного по-більярдному вколотив м'яч у сітку.

У підсумку 3:0 - "Кремінь" громить юних "ворсклян" у дебютному матчі турніру.

Полтавська весна-2022

1 тур

23 лютого, 11:00

Полтава, стадіон ПААЗ

"Ворскла" U-19 - "Кремінь" (Кременчук) 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 — Лисняк, 0:2 — Навроцький, 0:3 — Сейтхалілов.

"Ворскла" U-19: Домолега, Івашевич (Бабешко, 81), Голобородько, Ізотов, Стаднік, Пархоменко (Черниш, 46), Бугай (Швець, 59), Овсяніков (Кухта, 49), Прус (Білик, 81), Хрипчук, Нестеренко.

"Кремінь": Третяк, Курильчик, Куртяк (Гонтар, 81), Ульянов (Пилипенко, 60), Адетбола (Азізов, 65), Жданович (Сейтхалілов, 59), Тишенко (Галата, 46), Молько (Тугай, 46) П'ятибрат (Галоян, 46), Лисняк, Навроцький.

Попередження: Черниш, 75