15 липня у селі Нижні Млини відбувся черговий контрольний поєдинок. Суперником полтавців став друголіговий Тростянець.

Колектив із Сумщини після року паузи, пов'язаної з війною, повертається до другої ліги і нині активно готується до початку чемпіонату. У складі ФК Тростянець цього літа висадився чималий десант експолтавців. Так, зелено-білі підписали захисників Олександра Томенка і Вадима Таранушича, півзахисників Романа Зорю та Марка Арабова і нападника Антона Яременка.

У звітному матчі полтавці зіграли два тайми абсолютно різними складами. Лише Ігор Коцюмака та Максим Горжуй зіграли по півтора тайми. Від старту зустрічі господарі взяли гру під свій контроль та мали перевагу як за володінням, так і за кількістю епізодів. Чого варті лише кілька вбивчих епізодів Коцюмаки та Горжуя. Але м'яч, мов зачарований, просто не бажав залітати у сітку воріт.

Після перерви полтавці не мали великої кількості нагод відзначитися, але тримали м'яч під своїм контролем. Втім помилка в середині другого тайму призвела до пропущеного голу. За іронією долі автором голу став Марко Арабов.

У підсумку 0:1 - СК Полтава поступається в черговому спарингу та вже в понеділок проведе контрольний поєдинок з представником УПЛ - ПФК Олександрія.

Контрольний поєдинок

СК Полтава - ФК Тростянець

Нижні Млини, стадіон Ворскла-Зміна

15 липня, 17:00

Голи: 0:1 - 65 Арабов.

СК Полтава (1 тайм): Варцаба, Мігунов, Підлепич, Плахтир, Опанасенко, Клименко, Копитов, Коцюмака, Перебора, Щербак, Горжуй.

СК Полтава (2 тайм): Льопка, Бужин, Ходуля, Савенков, Пось, Коцюмака (Горжуй, 65), Замуренко, Шаповалов, Шмигельський, Гарнага, Стрельцов.