Поступилися Інгульцю в перший день весни

Полтавці програли колезі по дивізіону в спарингу.

1 березня СК Полтава на виїзді у селі Володимирівка зустрічався в спарингу з Інгульцем із Петрового.

Село Володимирівка розташоване у межах Петрівської селищної громади, поруч з смт Петрове. Саме там першоліговий колектив із Кіровоградщини має стадіон зі штучним покриттям, де тренується команда взимку.

Цього сезону команди встигли провести три зустрічі: дві офіційні, де полтавцям не посміхнулася удача, і один у рамках Зимового кубка АФП, де містяни мінімально поступилися Інгульцю. Загалом же у складі полтавців нині виступає одразу п'ятеро гравців, які в різний період захищали кольори команди з Петрового. Це Євген Опанасенко, Максим Марусич, Володимир Одарюк, Ігор Коцюмака та Ілля Ходуля. Троє з них отримали шанс зіграти у звітному поєдинку. Пропускали матч через різні причини двоє гравців - Опанасенко та Коцюмака.

Полтавці грали другим номером, тому підшукували більше свої нагоди на контратаках. Інгулець натомість створив пару епізодів біля воріт Варцаби, один з яких завершився голом. Подача кутового біля наших воріт завершилася тим, що Ігор випустив м'яч із рук, а на добиванні вправно зіграв П'ятов - 1:0. Не минуло й двох хвилин, як господарі подвоїли перевагу. Пось сфолив у власному штрафному майданчику. Арбітр одразу вказав на точку. Пенальті ж реалізував Богунов.

Та до перерви містяни скоротили відставання. Володимир Одарюк навісив з правого флангу, а Пось, який ще був антигероєм минулого епізоду, реабілітувався і замкнув успішно подачу від колеги по команді - 2:1. Невдовзі Олександр міг робити дубль, але йому забракло влучності.

У другому таймі полтавці дещо спробували вирівняти гру. Зіграли свою роль заміни, які проводив Володимир Сисенко. Проте епізодів у обох колективів було обмаль. Найреальніші шанси звести матч до нічиєї був у Плахтиря на останніх хвилинах гри, проте Дмитро лише сколихнув каркас воріт. У підсумку 2:1 - СК Полтава поступається Інгульцю. Вже за тиждень, 9 березня, проведе передостанній спаринг на зборах. Суперником стане першоліговий Кремінь.