19:48 27.04

Поступилися Карпатам у бойовій грі

Полатвці дали бій Карпатам, але не змогли перемогти.

27 квітня у матчі 6 туру першої ліги СК Полтава вдома приймав львівські Карпати.

До звітної гри Карпати підходили лідером першості. Колектив Мирона Маркевича перед звітним протистоянням уже майже зарезервував путівку до УПЛ, хоча у попередньому турі леви й зазнали першої у весняній частині сезону і другої від старту першості поразки. Кривдником львів'ян став конкурент за чемпіонство - ФК Інгулець.

Полтавці теж поступилися у попередньому турі Прикарпаттю у доволі непростому матчі - 3:1.

Зустріч стала другою в історії між командами. Раніше містяни з львів'янами зустрічалися у першому колі. Тоді наш колектив зазнав нелогічної (з огляду на картинку гри) поразки на останніх секундах матчу. А долю зустрічі вирішив пенальті.

До звітної гри у полтавців відновилися майже всі гравці, які перебували у лазареті, окрім Богдана Шмигельського. Максим Горжуй і Микола Бужин отримали свій шанс у стартовій одинадцятці; також у старті вийшов Євген Стрельцов. Карпати не могли розраховувати на Тимофія Сухаря та Андрія Булезу. У старті замість Романюка Мирон Маркевич випустив Мизюка.

На старті гри гості більше володіли ініціативою. Уже в перші хвилини Бабогло грав у завершальній стадії, але, на щастя, влучив у стійку. А на 10-й хвилині львів'яни вже були попереду. Підлепенець прострілював і влучив у Невеса, від якого м'яч попав у сітку воріт Варцаби.

Гол розізлив містян, які за лічені хвилини провели низку небезпечних атак. Так, Щербак та Горжуй загострювали обстановку біля воріт Кожухаря. Згодом простріл Одарюка міг завершувати Стрельцов, але на долю секунди розминувся з м'ячем. У відповідь Підлепенець із радіуса бив по воротах Варцаби, але Ігор був на місці і парирував удар. Ще раз Стрельцов міг головою зрізати м'яч у ворота, втім захист гостей зіграв на відмінно.

Відігравши 20 хвилин, команди пішли в укриття, де провели близько пів години. Але після вимушеної паузи полтавці не втратили запалу, хоча перший епізод після тривоги створили знову гості. Демченко цілив у дальній кут, але Варцаба знову зіграв на відмінно. Невдовзі Мизюк з рикошетом від Горжуя влучив у поперечку.

Після перерви львів'яни знову створили пару епізодів. А згодом убивчий момент створив Даниленко, чий удар кінчиками пальців Кожухар переправив на кутовий. Ще пізніше Копитов цілив у дальній кут воріт, а Одарюк головою клав під сітку, але неймовірним чином Кожухар парирував удари. Ще кілька епізодів мав Марусич, однак  реалізувати свої моменти команда не змогла.

У підсумку 0:1 - СК Полтава вдруге поступається Карпатам у грі, де не заслуговував на поразку. Карпати ж перемогою над містянами оформили путівку до УПЛ.