19:53 30.09

Поступилися лідеру у центральній грі туру

Полтавці не змогли переграти Інгулець.

30 вересня СК Полтава у центральному матчі 10 туру протистояв Інгульцю.

Історія зустрічей Полтави та Інгульця налічує лише один офіційний поєдинок. Відбувся він у першому колі, і тоді петрівчани завдали важкої і неприємної поразки нашому колективу (5:0).

До звітного протистояння команди підходдили у статусі лідерів першості. Інгулець - одноосібний лідер групи Б, який цього сезону ще не програвав, а втратив очки лише раз - у 5 турі, зігравши внічию з Маріуполем. Окрім цього, петрівчани підходили до матчу з рекордною безпрограшною серією у першій лізі, яка триває вже 22 гри (16 перемог та 6 нічиїх). Полтавці теж підходили до гри з рекордною для клубу серією, де не програвали в останніх 5 матчах. Саме ця серія допомогла містянам посісти третю сходинку у турнірній таблиці.

На звітну гру Володимир Сисенко зробив одну заміну порівняно з минуим туром: у старті вийшов Максим Горжуй.

Старт гри пройшов під диктовку гостей. Саме петрівчани більше володіли м'ячем та тисли на наші ворота. Та все ж з цим тиском містяни зуміли впорватися і навіть провести результативну контратаку. Сталася вона наприкінці першого тайму. Шмигельський прострілив на Горжуя, той підробив м'яч під удар і пробив точно у дев'ятку воріт - 1:0. Могли полтавці майже відразу подвоювати перевагу, але кілька небезпечних атак не увінчалися успіхом.

Після перерви Володимир Сисенко провів дві заміни, які були спрямовані на атаку. Замість Горжуя вийшов Перебора, а замість Вівдича з'явився Євген Стрельцов. Уже в дебюті подвоювати перевагу міг Шмигельський, однак його удар заблокував захисник гостей. А далі стався перелом у грі. За лічені хвилини гості заробили пенальті, який реалізував Кольцов. Згодом петрівчани мали ще кілька нагод відзначитися, але реалізували свій момент на 80-й хвилині, коли Богунов прибрав на замасі Опанасенка і пробив точно під стійку.

У підсумку 1:3 - СК Полтава поступається Інгульцю та ризикує опуститися у турнірній таблиці. Наступний матч полтавці проведуть у неділю, 8 жовтня, де суперником містян стане Лівий берег.