23:38 22.10

Поступилися Металургу в битві за шість очок

Полтавці поступилися в матчі 13 туру першої ліги.

22 жовтня в Умані на Центральному стадіоні відбувся матч 13 туру першої ліги, де СК Полтава протистояв запорізькому Металургу.

До зустрічі команди підходили на сусідніх позиціях. А сам матч мав надважливе значення у контексті боротьби за потрапляння до чемпіонської п'ятірки. Обидва колективи встигли ускладнити собі життя після поразок у попередньому турі. Металурги програли Гірник-Спорту, а полтавці поступилися іншому конкуренту у боротьбі за ТОП-5 - ФСК Маріуполь.

У звітній грі Володимир Сисенко не міг розраховувати на травмованих Олександра Пося та Єгора Коваленка, а також на Владислава Даниленка, який пропускав матч через перебір жовтих карток. Загалом же в старті керманич полтавців зробив низку змін: замість Мігунова з'явився Бужин; у центр захисту повернувся після дискваліфікації Опанасенко, а Ходулю замінив Підлепич; в опорній зоні замість Даниленка зіграв Плахтир. Залишилася незмінною лише атакувальна ланка.

Дебют зустрічі не був багатим на моменти. Команди більше боролися та шукали ключі до воріт одна одної. Перший справді небезпечний момент у зустрічі відбувся лише на 15 хвилині й виник після стандарту. Арбітр матчу Сергій Подригуля вгледів фол з боку Богдана Шмигельського, щоправда, з жодного повтору епізоду побачити порушення з боку Богдана не вдалося, адже його не було. Цей вигаданий стандарт закінчився взяттям воріт. Подачу від Білоцерковця замкнув Басов, котрого не втримав Плахтир - 1:0.

Полтавці швидко змогли відквитати втрачене і зробили це також після стандартного положення. Шмигельський навісив до штрафного майданчика, а Щербак головою вколотив м'яч у сітку. Хвилинами раніше мав свій шанс Стрельцов, який лише на долю секунди не встиг вставити ногу, щоб проткнути м'яч повз голкіпера. А металурги так само зі стандарту сколихнули каркас воріт Ігоря Варцаби.

Подібний до забитого гола стандарт спробували провернути Шмигельський і Щербак на 26-й хвилині гри, але цього разу замальовка не спрацювала. Другий темп атаки мав результативно завершувати Ігор Коцюмака, втім пустив м'яч вище воріт. А потім господарі забили вдруге. Білоцерковець навісив з лівого флангу на дальню стійку, де Підлепич не дограв з Буряком, котрий з лету пробив точно у сітку воріт.

Після перерви господарі відзначилися відносно швидким голом. Підлепич запалив свічку в центрі поля, м'яч перехопили суперники та розвернули атаку на ворота гостей. Ударом з дальньої відстані Крапивний поцілив у кут воріт Варцаби - 3:1.

А далі полтавці втратили й останні сподівання на позитивний результат у грі. На 73-й хвилині другу жовту картку й вилучення отримав капітан Дмитро Щербак. І хоч наших хлопців такий розклад не зупинив, але й скоротити відставання, граючи у меншості, не вдалося. У підсумку 3:1 - СК Полтава поступається Металургу в битві за шість очок.