19:12 24.03

Поступилися Олександрії у матчі з сімома голами

Полтавці поспарингували з колективом УПЛ.

24 березня в Олександрії СК Полтава провів передостанній спаринг на зимових зборах. Колектив Володимира Сисенка зустрічався з п'ятою командою УПЛ - ПФК Олександрія.

Якщо полтавці тільки готуються до поновлення сезону у першості, то олександрійці вже встигли провести чотири гри у лізі, а нині замістили паузу в чемпіонаті спарингом із нашим колективом. За час поновлення чемпіонату Олександрія у чотирьох матчах зіграла чотири рази внічию. Взимку колектив отримав нового керманича, ним став Руслан Ротань.

Попри те що команди виступають у різних дивізіонах, торік вони вже проводили спаринг. Тоді перемогу здобули малиново-золоті. Цього разу полтавці теж розраховували на якісний спаринг і бажали повторити минулорічний результат. Та, на жаль, не судилося.

У звітному протистоянні Володимир Сисенко не міг розраховувати на низку гравців. Досі в лазареті перебувають Ян Вічний, Вадим Таранушич, Євген Стрельцов та Богдан Бичков. А напередодні протистояння занедужав ще й Владислав Даниленко.

Стартові хвилини видалися активними. За ситуацією на полі наші гравці не поступалися своїм більш досвідченим колегам. І саме полтавці мали більше нагод відзначитися, що й вилилося у забитий гол на 23-й хвилині. Активний пресинг гостей вилився у помилку голкіпера олександрійців, який вибив м'яч точнісінько у ноги Євгену Дрозду. Форвард прострілив у штрафний майданчик, де Дмитро Копитов у дотик скорегував м'яч у ворота - 0:1.

Картинка гри залишалася незмінною, але швидко господарі поля встановили паритет. Артем Шулянський вирвався з-під опіки Андрія Савенкова і доправив м'яч у сітку Петриченка. А до перерви футболісти у зелених футболках і взагалі вийшли вперед. Гол виник зі стандартного положення, де досвідчений Владислав Калітвінцев поклав "сухий лист" у ворота полтавців.

У дебюті другого тайму господарі зорганізували швидкий гол. Стрімку атаку другим темпом довів до логічного завершення Вікентій Волошин.

На 60-й хвилині Володимир Сисенко здійснив низку замін. Так, на полі з'явилися Тельнов, Пось, Томенко, Курелєх, Куімов, Яременко, Каретник та Арабов. Однак фактично відразу полтавці пропустили четвертий гол. Курелєх не втримав молодого форварда Дмитра Шостака, який розстріляв ворота Тельнова.

Інтригу в грі спробував втримати Яременко, скоротивши відставання. Але на останніх хвилинах до фінального свистка крапку в грі поставив Єгор Гунічев.

У підсумку 5:2 - полтавці поступаються Олександрії. Черговий свій спаринг малиново-золоті проведуть наступної суботи. Суперником містян стане колега по дивізіону - Скорук із Томаківки. Гра відбудеться 1 квітня у Полтаві.

Контрольний поєдинок

24 березня, 13:00

ПФК Олександрія - СК Полтава 5:2 (2:1)

Голи: 0:1 - Копитов, 1:1 - Шулянський, 1:2 - Калітвінцев, 1:3 - Волошин, 1:4 - Шостак, 2:4 - Яременко, 2:5 - Гунічев.

СК Полтава: Петриченко (Тельнов), Савенков (Пось), Пасічник (Томенко), Підлепич (Курелєх), Бужин, Копитов (Каретник), Коваленко, Замуренко (Яременко) Горжуй (Куімов), Дрозд (Арабов),  Щербак.